220 TL'ye Bugatek SSD almak mantıklı mı?

Birkaç ay sonra bozulabilecek bir SSD almışsınız iade edin.

Arkadaşlar, öncelikle selamunaleyküm.
220 TL'ye sıfır bugatek marka SSD aldım. Uyguna almış mıyım? Teşekkürler şimdiden.

Hocam bende de vardı aynısı fakat birkaç ay sonra 1TB HDD olduğu halde yetmemişti artıdan neredeyse sadece Windows dosyaları olduğu halde 50 GB falan kalmıştı sonrasında bilgisayar kasıp donmaya başlamıştı ben SSD'dendir diye düşünüp bilgisayarcıya götürdüm SSD'imden dolayıymış SSD değişmek zorunda kaldım ve aldığıma pişman oldum. Neyle değiştin derseniz Samsung EVO 500GB aldım yerine.

Hayırlı olsun iyi fiyata almışsın uzunca kullanman dileğiyle.
Teşekkür ederim :)

Hocam bende de vardı aynısı fakat birkaç ay sonra 1TB HDD olduğu halde yetmemişti artıdan neredeyse sadece Windows dosyaları olduğu halde 50 GB falan kalmıştı sonrasında bilgisayar kasıp donmaya başlamıştı ben SSD'dendir diye düşünüp bilgisayarcıya götürdüm SSD'imden dolayıymış SSD değişmek zorunda kaldım ve aldığıma pişman oldum. Neyle değiştin derseniz Samsung EVO 500GB aldım yerine.

Pek bir sorun olacağını sanmıyorum. İnşallah bir sorun olmaz hayırlısı. Cevabınız için teşekkür ederim

Birkaç ay sonra forumda "SSD hızım çok düşük" diye konu açacağınız bir SSD, bedava verilse bile alınılmaz bu tür SSD'ler.

Geri
Yukarı