2200 TL civarı 1 TB PCI-Express 3.0 M.2 SSD önerisi

Mustafa0064

Picopat
Daha fazla  
İki ürünü buldum MLD marka. İleriki zamanda sorun oluşturabilir diye okumuştum, sizin önerdiğiniz SSD var mı?

Son düzenleme:
İlk attığını alabilirsin bu bütçede en iyi disk o.

Kioxia G2'nin son sürümlerinde kontrolcü güncellenmiş. E12C vardı, daha iyisi olan E12S ile değiştirmişler ama E12S'li sürüm geleceği garanti değil. O paraya o diski önermem o yüzden.

Bu bütçede sana önerebileceğim 2 disk var. Birisi Patriot Viper VPN110, diğer Kioxia Exceria Plus.

Patriot olanda Phison E12S veya SM2262EN kontrolcü çıkabiliyor. İkisi de iyi. Kioxia'da E12S var.

İlk attığını alabilirsin bu bütçede en iyi disk o.
Alternatifleri var aslında hocam.

Kioxia G2'nin son sürümlerinde kontrolcü güncellenmiş. E12C vardı, daha iyisi olan E12S ile değiştirmişler ama E12S'li sürüm geleceği garanti değil. O paraya o diski önermem o yüzden.

Bu bütçede sana önerebileceğim 2 disk var. Birisi Patriot Viper VPN110, diğer Kioxia Exceria Plus.

Patriot olanda Phison E12S veya SM2262EN kontrolcü çıkabiliyor. İkisi de iyi. Kioxia'da E12S var.

Alternatifleri var aslında hocam.
Piyasa fiyatlarını incelemiyordum bir süredir, eğer bütçe el veriyorsa VPN110 daha iyi olur. Genelde düz E12 çıkıyor olması lazım da yeni üretimlerindeki durumu bilemeyeceğim :D

Piyasa fiyatlarını incelemiyordum bir süredir, eğer bütçe el veriyorsa VPN110 daha iyi olur. Genelde düz E12 çıkıyor olması lazım da yeni üretimlerindeki durumu bilemeyeceğim :D
G2 için söylüyorsanız normalde E12C var ancak yeni sürümlerinde E12S yapmışlar. TPU'da da E12S olarak değiştirilmiş kontrolcüsü. Yeni alan bazı kullanıcılarda da E12S çıkmış.

Öte yandan Patriot için de şöyle bir bilgi vereyim:

E12S veya SM2262EN ile gelebiliyor.

Kioxia Exceria ''Plus'' versiyonunda da E12S ile geliyor direkt. F/P odaklı bakacaksan Patriot çok iyi disk.

G2 için söylüyorsanız normalde E12C var ancak yeni sürümlerinde E12S yapmışlar. TPU'da da E12S olarak değiştirilmiş kontrolcüsü. Yeni alan bazı kullanıcılarda da E12S çıkmış.

Öte yandan Patriot için de şöyle bir bilgi vereyim:

E12S veya SM2262EN ile gelebiliyor.

Kioxia Exceria ''Plus'' versiyonunda da E12S ile geliyor direkt. F/P odaklı bakacaksan Patriot çok iyi disk.
VP110 için söylemiştim E12'yi, vakti zamanında o şekil görmüşüm ama E12S'i de öpüp başıma koyarım açıkçası. Tercihim VP110 olur artık...

VP110 için söylemiştim E12'yi, vakti zamanında o şekil görmüşüm ama E12S'i de öpüp başıma koyarım açıkçası. Tercihim VP110 olur artık...
Şöyle, VPN100 modelinde E12S var. VPN110 da VPN100'ün revize edilmiş hali gibi bir şey. Benzer diskler. VPN110'da da E12S çıkabiliyor, onun dışında SM2262EN var. Soğutucusuz görsellerine ulaşmak çok zor olduğu için E12S'li versiyonuna erişemedim. SM2262EN çıkan görselini bulabildim, yukarıdaki rehberde var.

VPN110 güzel disk. Hem fiyatı çok uygun hem de soğutuculu. Donanımsal olarak da kaliteli disk. Kesinlikle tavsiye edilir.

Geri
Yukarı