2200 TL Intel i7 6700 Sistem Toplama

jack22db

Hectopat
Daha fazla  
GTX 1070 alacağım. Bu sistem güzel mi?
001.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İmkanınız varsa anakartınızı MSI B150 Gaming M3 yapabilirsiniz. PSU 12V kanalından 540W veriyor, 10xx serisinin çok az güç tüketeceğini baz alırsak bu PSU fazla bile gelebilir. Sistem gayet güzel, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. :like:

Yanlış Bilgilendirme
Bence yetersiz. O kadar para vermişken iyi bir sıvı soğutma ve iyi bir anakart alıp üstüne işlemciyi i5 6600k'ya düşürseniz daha iyi olacaktır.

Bence yetersiz. O kadar para vermişken iyi bir sıvı soğutma ve iyi bir anakart alıp üstüne işlemciyi i5 6600k'ya düşürseniz daha iyi olacaktır.
Bilmeden yorum yapmayın! i5 6600K işlemciyi alıcak-sıvı soğutma alıcak-OC edilebilen anakart alıcak. Zaten ziyadesiyle i7 6700 parasını çıkarıcak. OC riskine giricek, muazzam bi OC bile yapsa i7 6700'ün performansına yetişemicek. Bilmiyorsanız konuşmayın forumda sürüyle konu açıldı, forumu takip etmiyorsan test videolarını falan izle.

Buraya değil açtığım konuya anlat.
Intel i7 6700 yetersiz gelecek ama i5 6600 K yeterli gelecek öyle mi? Size bayılıyorum ya. :D

Adsız.png
Ben de alternatif yaptım. Ana kart gaming olması önem kazanıyor gözle görülür farkları oluyor. 500 watt güç kaynağı yeterli gelecektir 12 V yolundan 34 amper veriyor 1070 için yeterli.

Kasayı z 3 plus yerine dark n10 seçebilirsin sana kalmış.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı