2200 TL Monitör tavsiyesi

Ro0kie

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar aşağıda linkini vermiş olduğum monitörler gibi özelliklerde (tercihen VA panel) bir monitör tavsiyesi istiyorum. GTX 1080 ekran kartım için tavsiye istiyorum. Tercihen G-Sync olması önemli, oyun amaçlı alıyorum ve fiyat olarak da 1600-2200₺ bandında. (Sınırları zorlamazsak iyi olur tabii) önerilerinizi bekliyorum.

İki monitör de 6 bit + FRC. Bu da daha çok color banding demek. Ek olarak 1080p'nin ideal sınırı 24". Eğer uzaktan oynuyorum ve pikselleri ayırt edebilmem çok problem olmaz dersen, bir ihtimal 27" 1080p alınabilir.

Eğer 1080p bir monitör için 2.200 TL'yi gözden çıkardıysan, benim sana tavsiyem, MSI MAG271CQR indirimlerini kollaman olur. İndirimdeyken 2.390 TL'ye satın almıştım. GTX 1080, 1440p için yeterli. Hem de ileride ekran kartını yükseltirsen, 1440p monitörün hazır olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı