2200 TL PC toplama

• Konuyu başlatan Jexo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 644

Jexo

Femtopat
Daha fazla  
Ben 2200 TL bütçe ile uzun ömürlü bir PC toplamak istiyorum ama ileride ekran kartı takmayı düşünmüyorum sadece Battlefield 1 oynuyorum. (ama Online) Hazır indirimli ürün varsa o da olur.

Dostum bırak uzun ömürlüyü bu bütçeye pc toplayamassın. Battlefield 1 oynamak için bütçeni artırmalısın.

Hocam APU sistem tek başına yetersiz olacaktır diye düşünüyorum, bu sebepten ötürü ekran kartı olarak 750Ti veya 1030 almalısınız bu sebepten ötürü biraz bütçeyi artırmanız gerek diye düşünüyorum fakat yine de APU sistem almakta kararlıysanız 2.ele yönelmeniz gerekir.

Ben 3K'ya ekran kartsız bilgisayar almaya çalışıyorum, alamıyorum. Adamlar 2200 TL'ye ekran kartlı PC istiyor. Keşke hayaller gerçek olsa.

Gerçekten zor zamanlar ama Teknobiyotik'de şöyle sistemler var:

Çoğu arkadaş için sistemler şaka gibi olsalar da şartlar kötü, bütçenizi arttırın ya da 2.el kovalayın bence.

Gerçekten zor zamanlar ama Teknobiyotik'de şöyle sistemler var:

Çoğu arkadaş için sistemler şaka gibi olsalar da şartlar kötü, bütçenizi arttırın ya da 2.el kovalayın bence.
350w PSU yeterli mi? Yoksa 400w yükseltilmeli mi?

Ben 2200 TL bütçe ile uzun ömürlü bir PC toplamak istiyorum ama ileride ekran kartı takmayı düşünmüyorum sadece Battlefield 1 oynuyorum. (Ama Online) hazır indirimli ürün varsa o da olur.

2200TL ve uzun ömürlü?
Anladım.
İkinci el Ryzen 5 1500X ve GTX960 sistem toplanabilir.
Her oyunu oynatır.

Geri
Yukarı