2200 TL telefon önerisi

msd.selim.99

Kilopat
2000 2200 TL'ye hangi telefon alınır arkadaşlar? Aklımda Xiomi Mi6 var gibi şu anlık. İnstagramda büyük sayfalarım var bu alanda kullanacağım için şarj ve performans dışında diğer özelliklere çok bakmıyorum gibi.

Xiaomi 2000TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei P20 Lite öneririm.
Teşekkürler hocam
Mi6 ya göre +sı nedir bunun
Mi 6 harika bir seçim. Alternatif olarakta kullanmakta olduğum Xiaomi Mi Note 3 6 Gb Ram 64 Gb Rom Çift Hatlı Siyah / Mavi - n11.com modelini öneririm. Kamera, ekran boyutu, batarya perfonması daha iyidir.
Teşekkürler hocam. Kamera pil ve işlemci oalrak mi6 daha iyi sanırım

Teşekkürler hocam

Mi6 ya göre +sı nedir bunun

Teşekkürler hocam. Kamera pil ve işlemci oalrak mi6 daha iyi sanırım
Mi Note 3 daha iyi ayrıca RAM belleği daha fazla. :) Mi 6 modelinin işlemcisi daha iyi bir o yönde avantajı var ama tasarruf istiyorsanız Mi Note 3 iyi bir seçim olacaktır. Ben iki telefonu da kullandım.

Mi Note 3 daha iyi ayrıca RAM belleği daha fazla. :) Mi 6 modelinin işlemcisi daha iyi bir o yönde avantajı var ama tasarruf istiyorsanız Mi Note 3 iyi bir seçim olacaktır. Ben iki telefonu da kullandım.
Bir bakayım hocam fiyatı da daha uygun hem
Xiaomi Mi Mix 2 tavsiye ederim. Linkini bırakıyorum.
Xiaomi Mi Mix 2
350tl fark var hocam değer mi
Mİ 6 istediklerinize uygun bir model. Alternatif olarak bu düşünülebilir. Batarya performansı biraz daha iyi olacaktır.

Huawei Mate 10 Tek Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı
700tl fark var hocam değmez diye düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı