2200 TL'ye Hazır Sistem Monitör Dahil En İyi Gamer Bilgisayarı

Yer
İstanbul-Turkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sevgili arkadaşlar ve Recep abi şimdi ben bir gamer bilgisayarı arıyorum max. 2200 tl. Monitör dahil olacak şekilde hazır sistem bir gamer bilgisayarı istiyorum. Ve gamer dedim de fazla abartmayın cs 1.6 go minecraft gta 4 need for speed the run - rivals euro trucks simulator 2 ve daha birçok yeni oyun yani tutup da call of duty ghosts oynamayacağım.

Ben şunu düşündüm :

VATAN COMPUTER - ASUS - INTEL CORE

Monitör olarak :

VATAN COMPUTER - ASUS - 23" VS238N GEN

Ürün hakkında görüşlerinizi ve kendi tavsiye ettiğiniz ürünleri bekliyorum.

Kesinlikle katılıyorum. PC toplayamam diyorsanız Vatan'daki elemanlara toplatın. Çok daha akıllıca bir seçim olacaktır.
Vatan'daki bir çok eleman sistem toplamadan anlamıyor. Anlayanlar illaki vardır. Ama geneli böyle olduğu için bence tercih edilmemesi gereken bir çözüm. Dengesiz sistem toplayabilirler.

Boşuna kendinizi yormayın arkadaşlar. Hazır bilgisayarın iyi olmayacağını konuyu açan arkadaşta biliyor.

Açtığı diğer konuda öneriler verildi, fakat o konusuna sahip çıkmadı. Şimdi hazır pc alacam diyor. Şimdiden hayırlı olsun.

Bu arada monitörünün tepki süresi, senin gamer diye nitelendirdiğin sınıfa girmiyor. Daha düşük tepki süresine sahip monitör almanda fayda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı