4899TL monitör dahil en iyi oyuncu bilgisayarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sistem o fiyatını son kuruşuna kadar hak ediyor. Hem ekran kartı da o kasada maksimum 78 derece görüyor ki 78 derece gayet kabul edilebilir. İleride kasanın önüne 2 adet daha fan alırsın mis.

4900 TL 144 HZ monitörde bütçe çok kısık olduğu için ama ısınma sorunu var ve ufak bir UV ile çözülebilir.

Kişisel tercih R3 3100 O.C özelliğine sahip ve daha yüksek RAM frekansları sunabiliyor. Açıkçası aman aman fark yok ve neden 10100F fanboyluğu yapıyorsunuz?

4900 TL'ye bu sistemi piyasada asla bulamazsınız. O yüzden bu kart seçilmiş ucuz olduğu için ve gayet normal.

R3 3100 cevabının aynısı sana geçerli. Patriot burst sağlam bir SSD @motionlessın white. 10100F fanboyluğu yapmayı bırakın. 4800 TL 144 HZ monitörlü bir sistemde High Power GD 600 beklemeyiniz, yeterli bir PSU sadece bir akım korumalı priz alınarak çoğu sorundan kendini koruyabilir ve çok kalitesiz değil.

Piooner sorunlu SSD ve bu fiyata bunu nerede dizdiniz acaba bossbilişim falan mı?

Emin ol buradakiler gibi bilgili insanlar orada var. Kendinizi şah sanmayın bu platformda bir tek en zeki kişilikler siz değilsiniz da forumu da değil hiçbir forum değil o yüzden bu.

Görüşmek üzere eski dostum falan mısın bilmiyorum ama bu yorumunun saçmalığı sayesinde göz ardı edilme hakkını kazandın kendi tarafımdan.

İndirim ve monitör olmadıktan sonra tabii kimse almaz boş yapmışsın biraz.

Yazılımlı 1660 ile RTX açık Minecraft 10 FPS almak yerine shader ekler 60 FPS oynarım daha iyidir.

Hocam sizi çok sevmeye başladım eskiden bir konuda fazla tartıştık ama sizi seviyorum <3.

Birisi 8 GB RAM birisi 16 GB RAM, birisi 480 GB SSD birisi 240 GB SSD ve birisi 21.6 inch.

Stabil driver, başarılı O.C performansı, CUDA, nvenc gibi birçok faktörle emin olun 1650S çok daha çok iyi bir stabillik veriyor. RX 580'i olan arkadaşım 1650S'i olan arkadaşımdan Cyberpunk 2077'de 8 FPS az alıyor yeni driverlarla ve evet fark var ama 8 FPS'lik fark yok.

144 Hz ile 75 Hz'yi karşılaştırıyor musun gerçekten. Kötü özellik ne acaba aynı FPS'nin 1 2 FPS fazlası veya 4 5C az sıcaklık.

Kandes hocam bazen buraya az girmekle iyi yapıyorum düşüncemi güçlendiriyor bazı arkadaşlar :D.

Yarı yolda nerede bırakacak bre insafsız söyle. 70C UV ile yakalanacak bir değer nerede yarı yolda bırakacak?
Boş yapmadım ki?
İndirim ve monitör olmasa kimse almazdı onu cidden.
Herkes neden İ3 10100F önerdi sanıyorsun? Fiyatı ucuz ve R3 3100'den güçlü.
R3 3100 O.C yapılmış, daha İ3 10100F geçememiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem o fiyatını son kuruşuna kadar hak ediyor. Hem ekran kartı da o kasada maksimum 78 derece görüyor ki 78 derece gayet kabul edilebilir. İleride kasanın önüne 2 adet daha fan alırsın mis.
Bilgisi olmayanlar konuşuyor işte.
Boş yapmadım ki?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
RAM frekansları eşit hocam.

Boş yapmadım ki?
Herkes neden i3 10100F önerdi sanıyorsun? Fiyatı ucuz ve R3 3100'den güçlü.
R3 3100 O.C yapılmış, daha i3 10100F geçememiş.

10100F o güçlü performansı Z490 anakartta verebiliyor ki Z490'ların pahalı olduğunu hepimiz biliriz. Yani ileride anakart Z490'a upgrade edilmeyecekse pek mantıklı değil 10100F almak.

Boş yapmadım ki?
Ya anlamıyor musun? Monitör ve indirim zaten sistemi alınabilir yapıyor.
Sistem konusunda kendisine güvenen arkadaşları sorun çözmeye bekleriz. Rehber de hazırlayabilirsiniz. Yeter ki gereksiz sohbet yapmayın.
İnsanların sorunlarını çözerek 1650S vs 5500XT kapışmasından daha yararlı sonuçlar ve bilgiler elde edebilirsiniz.
Yok bazı arkadaşlar tartışma çıkarmaya çok meraklılar hocam.

Arkadaşlar daha performanslı olabilir, evet. Fakat siz anlamak mı istemiyorsunuz, satıcı ve anakart markası anlaşmalı bu sistem. Ellerindeki parçalara göre en iyi F/P sistem yapılmış. Demek ki i3 serisi işlemci ve anakart kullanmak maliyeti arttıracaktı, bu yüzden kullanmadılar. Bu kadar basit. Anlamayacak ne var bunda? İyiye "iyi" demek çok zor olmuş.

Bilgisi olmayanlar konuşuyor işte.

RAM frekansları eşit hocam.
Cidden RAM frekansı mı? Tamam 2666MHz testleri atıyorum. Yine de İ3 10100F önde.
Ya anlamıyor musun? Monitör ve indirim zaten sistemi alınabilir yapıyor.

Yok bazı arkadaşlar tartışma çıkarmaya çok meraklılar hocam.
Bende onu diyorum işte, neyse.

Cidden RAM frekansı mı? Tamam 2666MHz testleri atıyorum. Yine de İ3 10100F önde.

Bende onu diyorum işte, neyse.
Öyle, önde olur tabi yine 3300X gücünde bu. Ama 3100 ile abartılacak bir fark yok. OC yaparım diyen 3100 yapmam diyen 10100F alır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı