2200 TL'ye kadar oyun bilgisayarı

Screenshot_2014-12-27-13-03-55.png

ileride yanina bir 4 gb ram daha eklerseniz tam olur. Butceyi asti biraz ama haftasonu indirimiyle alirsaniz butcenize tam olur.

Öncelikle GTX970 varken GTX770 almak saçma. Ayrıca o fiyata R9 280x alınır daha iyi. Şu saatten sonra GTX770 alınmaz. Fakat ben her zaman GTX970'li sistemi seçmenizden yanayım. :)

Öncelikle GTX970 varken GTX770 almak saçma. Ayrıca o fiyata R9 280x alınır daha iyi. Şu saatten sonra GTX770 alınmaz. Fakat ben her zaman GTX970'li sistemi seçmenizden yanayım. :)
kasa + psu falan koyunca bütce yetmedi mecbur 770 koydum, Adion arkadaşimizin sisteminizi secmenizi oneririm benimkide bir ornek sistem gibi olsun :)

Yorumlarınızdan dolayı minnetar olduğumu söylemeliyim, dolar'ın yükselmesinden sonra fiyatlarda yükseldi ve sanırım benim bilgisayarı almam Mart'ı bulacak. Babamgiller yeni bir yatırım yaptığı için ilk 3-4 ay 3000TL masraf olmak istemiyorum. 3-4 ay sonra bilgisayarı aldığımda unutmayın ki hepinizden minnettar bir şekilde oyunları oynamaya başlayacağım. Yardımlarınız ve yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı