2200 TL'ye monitör önerisi

• Konuyu başlatan evrN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 624
Merhaba, bunlara hiç bakmadım bile çünkü şuan anlamadığım şekilde para azalıyor veya herşeye zam geliyor. 1000TL biriktirene kadar elimdeki 2000 TL parayıda kaybederim büyük ihtimal.

Arkadaşlar şu monitöre ne diyorsunuz?
144Hz 4MS
Samsung CRG5 LC24RG50FZRXUF 24” 4 MS 144 Hz HDMI Full HD VA Curved Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Fiyatı bütçemi aşıyor biraz daha para lazım bulabilirim belki.
Attığım Samsung monitörde sıfır olmasına rağmen 2-3 adet ölü piksel ve ghosting oluyormuş. Ghosting olması oyunda rakibi görmemi vb. yanıltmaz mı?

Yada en iyisi asus 75hz 1ms alıp yola devam mı edeyim?

Merhaba, bunlara hiç bakmadım bile çünkü şu an anlamadığım şekilde para azalıyor veya her şeye zam geliyor. 1000TL biriktirene kadar elimdeki 2000 TL parayı da kaybederim büyük ihtimal.

Arkadaşlar şu monitöre ne diyorsunuz?
144Hz 4ms.
Samsung CRG5 LC24RG50FZRXUF 24” 4 MS 144 Hz HDMI Full HD VA Curved Monitör Fiyatları ve Özellikleri

Fiyatı bütçemi aşıyor biraz daha para lazım bulabilirim belki.
Attığım Samsung monitörde sıfır olmasına rağmen 2-3 adet ölü piksel ve ghosting oluyormuş. Ghosting olması oyunda rakibi görmemi vb. yanıltmaz mı?

Ya da en iyisi ASUS 75Hz 1ms alıp yola devam mı edeyim?

Hocam attığınız monitörde fazla ghosting mevcut. Zaten FPS oyunları oynuyorsunuz 75Hz almanız mantıklı olmaz. En iyisi benim attığım monitörü alın. Ama dediğiniz gibi fiyat artabilir. Eğer iyi performans almak istiyorsanız bence biraz risk alın.

Hocam attığınız monitörde fazla ghosting mevcut. Zaten FPS oyunları oynuyorsunuz 75Hz almanız mantıklı olmaz. En iyisi benim attığım monitörü alın. Ama dediğiniz gibi fiyat artabilir. Eğer iyi performans almak istiyorsanız bence biraz risk alın.

Hocam şu an monitörüm yok ve bilgisayarı kullanamıyorum.
2200 en fazla 2500 bandında sorunsuz bir şeyler almaya çalışıyorum.
Zaten diğer bayramda 144 Hz veya 165Hz ile değiştireceğim. Beni 1 yıl idare etse yeter.

Hocam şu an monitörüm yok ve bilgisayarı kullanamıyorum.
2200 en fazla 2500 bandında sorunsuz bir şeyler almaya çalışıyorum.
Zaten diğer bayramda 144 Hz veya 165Hz ile değiştireceğim. Beni 1 yıl idare etse yeter.
Hocam 1 yıl kullanacaksanız attığınız monitör sizi 1 yıl götürür. Paranız yoksa yapacak bişey yok.

Geri
Yukarı