2200 TL'ye monitör önerisi

• Konuyu başlatan evrN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 625
Hocam şu an monitörüm yok ve bilgisayarı kullanamıyorum.
2200 en fazla 2500 bandında sorunsuz bir şeyler almaya çalışıyorum.
Zaten diğer bayramda 144 Hz veya 165Hz ile değiştireceğim. Beni 1 yıl idare etse yeter.

Hocam paranız yoksa bir yakınınızdan biraz borç isteyin monitör alacağım deyip eğer okula gidiyorsanız yazın çalışıp ödeyeceğim falan deyin veya okul çıkışı çalışın.
Bu monitörü alabilirsiniz Asus VP249QGR 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam paranız yoksa bir yakınınızdan biraz borç isteyin monitör alacağım deyip eğer okula gidiyorsanız yazın çalışıp ödeyeceğim falan deyin veya okul çıkışı çalışın.
Bu monitörü alabilirsiniz Asus VP249QGR 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Hocam zaten ailemden bi miktar aldım şuan bende olan paranın üstüne 1000 tl vereceklerini hiç sanmıyorum.
Onun yerine kendi biriktirdiğim parayla almaya çalışıyorum.
Bu arada çalışmayı bende düşünüyorum 18 yaş altı çıraklık yapacağım ve ortalama para kazanabileceğim bir yer öneriniz var mıdır?

Hocam zaten ailemden bir miktar aldım şu an bende olan paranın üstüne 1000 TL vereceklerini hiç sanmıyorum.
Onun yerine kendi biriktirdiğim parayla almaya çalışıyorum.
Bu arada çalışmayı bende düşünüyorum 18 yaş altı çıraklık yapacağım ve ortalama para kazanabileceğim bir yer öneriniz var mıdır?

Berber yanında çalışabilirsiniz hocam aileniz derken amca veya dayınızdan isteyin amca veya dayınızın dükkanı varsa söyleyin çalışın şu an sizi anlıyorum monitör hiç yok almak istiyorsunuz ama biriktirmişsiniz o kadar dişinizi biraz daha sıkın.

Berber yanında çalışabilirsiniz hocam aileniz derken amca veya dayınızdan isteyin amca veya dayınızın dükkanı varsa söyleyin çalışın şu an sizi anlıyorum monitör hiç yok almak istiyorsunuz ama biriktirmişsiniz o kadar dişinizi biraz daha sıkın.
Hocam aslında birktirmek benimde aklıma geldi ama zaten diğer bayramda değiştiricem.
75Hz 1Ms çok yetersiz olacağını düşünmüyorum.
Sürekli gittiğim bir berber var aslında ona çırak arayıp aramadığını sorabilirim.

Hocam aslında birktirmek benim de aklıma geldi ama zaten diğer bayramda değiştireceğim.
75Hz 1ms çok yetersiz olacağını düşünmüyorum.
Sürekli gittiğim bir berber var aslında ona çırak arayıp aramadığını sorabilirim.

Hocam siz 2. elden satacak mısınız 75 Hz monitörü yoksa 2. monitör olarak mı kullanıcaksınız yani diğer bayram boşa para gitmesin diye diyorum sabit bir tane kullancaksanız bekleyin.

Hocam siz 2. elden satacak mısınız 75 Hz monitörü yoksa 2. monitör olarak mı kullanıcaksınız yani diğer bayram boşa para gitmesin diye diyorum sabit bir tane kullancaksanız bekleyin.
Hocam şimdi 75hz alıcam diğer bayram abimden üstüne 500-600 tl verip zowie 144hz monitör alacağım.

Ben olsam beklerdim hocam ama sizin kararınız işinizi görürse alın ama arada çok fark var.

Hocam ailem adamakıllı al uzun süre kullan dedi 144Hz alalım dedi.
Orada mecburen teşhir ürün aldım. Cihaz sıfır gibi sadece daha önce kutusu açılmış. İnternette benim aldığım fiyata sıfır var ama ben Vatan'dan aldım ve garantisi 2 yıl olacak dendi. Daha önce aldığım aletlerdede garantide çok yardımcı oldular ona güvenerek aldım.
3360 TL'ye almış bulunmaktayım eve geçince monitörün fotoğraflarını atarım.

Geri
Yukarı