2200 TL'ye Toplama PC Tavsiyesi

cem7811

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Forumda gezerken bi sistem gördüm. GTA V'i yüksek ayarlarda çalıştırır sanırım. Bir konu daha gördüm. Vatan bilgisayardan toplatinca Windows yükleyip veriyorlarmis, dogru mu bu? Bir de daha iyi bu sistem tavsiyeniz varsa atarsanız sevinirim. Maksimum butcem 2200 tl:

Ekran Resmi 2015-07-20 19.41.33.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi öneririm size vatanda beleşe windows vermez windows 8'i dreamsparktan alabilirsiniz. Sisteme gelirsek 4GB vram daha iyi olacaktır GTA V i5 yerine i3 farkı çok göremessiniz oyun içinde 3-5 fps fark eder.
upload_2015-7-23_23-57-50.png

Bu bütçeye PC toplamak isteyen arkadaşlarıma da aynı parçaları öneriyorum. Tek fark Vatan Bilgisayar'dan aldırtmıyorum. Parça fiyatlarına bakınca nedenini anlamak kolay :) Ekran kartını GTA 5 için optimize ettiğin zaman hemen hemen her ayar High'da oluyor. Sonuç olarak aşağıdaki sistemi almayı düşünebilirsin. Ayrıca Vatan Bilgisayar'da bedava Windows verdiklerini de duymadım.

Vatan Bilgisayar.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı