22000 TL bilgisayar toplama

• Konuyu başlatan Bads
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 53
  • Görüntüleme 2B
Merhaba, topladığım bu sistem hakkında fikrinizi söyler misiniz? Anakart yetersiz olabilir mi? Ekran kartı için farklı öneriniz var mıdır? Teşekkürler…

-i512400F
-MSI Pro B660M-B
-Corsair RGB Pro 3200 MHz 2x8
-Samsung 980 Mz 500GB M.2
-Kasa ***********
-Cool Master 650W +80 Gold-
-RTX 3060 V2 OC
Çöp..

Hocam Önerinizi dikkate alıp güncelleme yaptım.
-i512400F
-MSI Pro B660M-B
-Sizin kasa
-High Power 750 Gold +80
-Corsair 2x8 3600
Ekran kartı pahalı
SSD'yi size bıraktım okuma yazması iyi bir şey olabilir
Siz kendinize göre ayarlamışsanız bir şey diyemem. Ekran kartı ve ve SSD için ne kadar bütçe kalıyor?

Siz kendinize göre ayarlamışsanız bir şey diyemem. Ekran kartı ve ve SSD için ne kadar bütçe kalıyor?
11300 kaldı hocam güzel bir ekran kartı olsa aslında 3060 yada 70 ti, ki bence önümüzde ki günlerde düşebilir. Çok güzel olurdu. Ssd almasakta olur. Hdd ile idare ederim alana kadar

D

Merhaba, topladığım bu sistem hakkında fikrinizi söyler misiniz? Anakart yetersiz olabilir mi? Ekran kartı için farklı öneriniz var mıdır? Teşekkürler…

-i512400F
-MSI Pro B660M-B
-Corsair RGB Pro 3200 MHz 2x8
-Samsung 980 Mz 500GB M.2
-Kasa ***********
-Cool Master 650W +80 Gold-
-RTX 3060 V2 OC

Dostum 28 Ekim'i bekle KDV ve ÖTV indirimi yapılacak o zaman krallar gibi sistem alırsın.

Siz siteyi bilmiyorsunuz diye neden kötü olsun?
Yeni bir polemik başlatma çabasındaysanız buna gerek yok bir problem okumuştuk bazı sorun yaşayan arkadaşlara şahit olmuştuk burdan yola çıkarak konuştuk. Siteyi sizin kadar biliyorum sadece alışveriş yapmadım. Sistem hakkında fikriniz nedir?

D

Dostum 28 Ekim'i bekle KDV ve ÖTV indirimi yapılacak o zaman krallar gibi sistem alırsın.
Kesin bilgi mi hocam? Ve ne öngörüyorsunuz? Ekran kartları ne olur

Yeni bir polemik başlatma çabasındaysanız buna gerek yok bir problem okumuştuk bazı sorun yaşayan arkadaşlara şahit olmuştuk burdan yola çıkarak konuştuk. Siteyi sizin kadar biliyorum sadece alışveriş yapmadım. Sistem hakkında fikriniz nedir?

Kesin bilgi mi hocam? Ve ne öngörüyorsunuz? Ekran kartları ne olur
Sistem kötü o bütçede.

11300 kaldı hocam güzel bir ekran kartı olsa aslında 3060 ya da 70 Ti, ki bence önümüzde ki günlerde düşebilir. Çok güzel olurdu. SSD almasakta olur. HDD ile idare ederim alana kadar
RTX 3060 Ti alabiliyorsunuz. 1080p'de uzun süreli yüksek FPS verir.

Bana sakın "GALAX ne hocam?" demeyin. Yılların Nvidia partneridir ve güvenilir bir markadır.

SSD tarafında DRAM bulunan HP EX950 öneririm. GALAX için sunduğum yorumların aynısı geçerli.

HP EX950 512GB

Geri
Yukarı