22000 TL'ye ders için tablet önerisi

Tablet söz konusuysa Apple’dan vazgeçme derim. Yanlış anlama fanboy değilim ama Apple tablet tarafında başarılı bir marka. iPad Air 5 kullanıyorum ve gayet memnunum. Tabii android ekosistemin varsa Samsung’da kötü değil.

Tablet söz konusuysa Apple'dan vazgeçme derim. Yanlış anlama fanboy değilim ama Apple tablet tarafında başarılı bir marka. iPad Air 5 kullanıyorum ve gayet memnunum. Tabii Android ekosistemin varsa Samsung'da kötü değil.

Hocam bana kalem de lazım ekstra olarak Apple'nin kalemine para vermek istemiyorum, galiba S9+ alacağım.

Hocam bana kalem de lazım ekstra olarak Apple'nin kalemine para vermek istemiyorum, galiba S9+ alacağım.

Bende S8+ var. Çok memnunum. Tek memnun olmadığım kısmı batarya, onu da Samsung marka 25W powerbank alarak hallettim. S9+'ı kullanıp şikayet eden bir kişi görmedim(çevrem dahil). Çok memnun kalırsınız.

Evet Apple kalemi yaklaşık 3K S9+ güzel tercih olur ekran kalitesi çok iyi büyük bir tablet sizi üzmez zaten içinde SD2 gibi mükemmel işlemci var ve Android olduğu için çok özgürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı