2200G İçin 500 TL'ye en iyi ekran kartı nedir?

192809

Kilopat
APU olarak Ryzen 3 2200G sistem kullaniyorum. Vega 8'den gectigimde bana fark hissettirecek ve performans artisi saglayacak bir ekran karti onerisi bekliyorum. 2.el olabilir tavsiyeler. Bu fiyat skalasında 0 GPU bulmak çok zor biliyorum. OEM RX460 düsündüm fakat bitmiş galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücret nedir? 370TLye satiliyormus sanirim.

Islemciyi satmayi dusunmuyorum. R3 2200g alici bulmak epey zor 1600 gercekten iyi ama elden cikarma konusu beni zorlayabilir.
OEM RX 460 ile ilgili sorunları çok çıkmıştı karşıma ısınma vs gibi konular bütçenizi arttırıp RX 570 gibi kartlara yönelmelisiniz daha sonra da işlemciyi satıp yükseltebilirsiniz belli bir süre sizi idare eder.

@192809 Donanım Haber'in ikinci el kısmında 400TL'ye RX460 Strix ve yine aynı fiyata Dual modelini sattılar OEM için 300 yukarısı verilmez. Aklınızda bulunsun.
@Bendebirkullanıcıyım Yakın performansı nasıl yok ? En fazla %10 bir fark var aralarında oyundan oyuna değişen, yani demek istediğim geçmeye değer bir şey yok, saçma bir öneri vermişsiniz arkadaşa.

OEM RX 460 ile ilgili sorunları çok çıkmıştı karşıma ısınma vs gibi konular bütçenizi arttırıp RX 570 gibi kartlara yönelmelisiniz daha sonra da işlemciyi satıp yükseltebilirsiniz belli bir süre sizi idare eder.
Sanırım Rx570 alacagim ancak Wattman görmek istemiyorum. Tüm bu karta sahip tanidiklarim aman bir daha yaklasmam Rx serisine diyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı