2200G kasadan nasıl bir laptopa geçilir?

O zaman buna bakabilirsin en iyi bunu buldum İstanbul'da:

İşlemci: i7 7700HQ
BELLEK: 1TB hard disk
256 GB NVMe SSD
RAM: 16 GB
EKRAN KARTI: GTX 1050 (4 GB)
Olan bir Legion Y520 buldum. Bu ürün alınır mı? Fiyatı 4.8k. Ürün hala satışta. Normalde 1050 istemiyordum ancak bu fiyatta olması dikkatimi çekti, cebimede para kalıyor o para ile de adam gibi bir kulaklık almayı düşünüyorum.

İşlemci: i7 7700HQ
BELLEK: 1TB hard disk
256 GB NVMe SSD
RAM: 16 GB
EKRAN KARTI: GTX 1050 (4 GB)
Olan bir Legion Y520 buldum. Bu ürün alınır mı? Fiyatı 4.8k. Ürün hala satışta. Normalde 1050 istemiyordum ancak bu fiyatta olması dikkatimi çekti, cebimede para kalıyor o para ile de adam gibi bir kulaklık almayı düşünüyorum.

Bence alınabilir.

Bence alınabilir.

Bende öyle düşünüyordum uygun fiyatından dolayı.

@Radeon RX 5500M sizce alınır mı bu fiyata? Kozmetik olarak da sorunu yok. Tek korkum beni pişman eder mi? Ben bu ürünü en az 4 yıl kullanacağım çünkü. Çok ekstrem oyun oynamam. CS:GO, Valorant, ETS 2, Forza Horizon 4, bemang Drive, The Amazing Spider-Man 2 ve WWE 2K19 oynuyorum şu an. İleride en fazla RDR2 oynarım.

Bende öyle düşünüyordum uygun fiyatından dolayı.

@Radeon RX 5500M sizce alınır mı bu fiyata? Kozmetik olarak da sorunu yok. Tek korkum beni pişman eder mi? Ben bu ürünü en az 4 yıl kullanacağım çünkü. Çok ekstrem oyun oynamam. CS:GO, Valorant, ETS 2, Forza Horizon 4, bemang Drive, The Amazing Spider-Man 2 ve WWE 2K19 oynuyorum şu an. İleride en fazla RDR2 oynarım.

Hocam aynı konfigürasyon Y520 kullanan arkadaşım var, ve laptop artık bariz yetersiz kalıyor. Net bütçe verirseniz belki bir umut 1050ti/1650 bulunabilir.

Hocam aynı konfigürasyon Y520 kullanan arkadaşım var, ve laptop artık bariz yetersiz kalıyor. Net bütçe verirseniz belki bir umut 1050ti/1650 bulunabilir.

7K gibi rakamlar olabilir ancak çok çıkmak istemiyorum. Ne kadar düşük o kadar iyi kafasındayım.

Evet hocam, güzel alettir. 90W 1060 var yanlış hatırlamıyorsam. Malzeme kaliteside L7 öncülü olduğu için yüksektir, klavyede 4 bölge RGB desteği var. 5500M'e yakın performans verir.

Bayağı iyiymiş aslında ancak İstanbul'da o fiyatlara bulamadım. 5-7k arasında nasıl bir ürün bulabilirim?

Geri
Yukarı