2200G sistemde Valorant'ta input lag ve düşük FPS

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar son zamanlarda FPS'im Valorant'ta çok düşüyor ilk zamanlarda FPS dusmesi veya input lag sorunu yoktu fakat, şu an ping olmasa bile pingli gibi oynanıyor ve 140-100 arasi oynanırken önceden birden 80-90'a düşüyor. Sıcaklık 65 derece. Ne yapmalıyım? 2200G kullanıp Valorant'ta sorun yaşayan var mı? Tek kanal RAM ile neredeyse aynı performans veriyor ve moralimi bozuyor. @Ed1tH @eyre

Olabilir hocam ama bu sistemin vermesi gereken FPS nedir sizce? 1024x768 Low'da oynuyorum.
Vermesi gereken FPS minimum 90, maksimum 170 olması lazım, + olarak siz 1024x768 çözünürlüğünde oynuyormuşsunuz, cidden çok şaşırdım.

DC kapalıyken girdim şimdi FPS 100 altına hiç düşmedi Max 160 gördüm. Haven haritası unrankedda. Muhtemelen Discord zorluyor. Format atacağım dediğim gibi bir de kasada tek fan var ısındığı için de olabilir belki? Sizce kasa fanı mı alayım yoksa CPU fan mı?

DC kapalıyken girdim şimdi FPS 100 altına hiç düşmedi Max 160 gördüm. Haven haritası unrankedda. Muhtemelen Discord zorluyor. Format atacağım dediğim gibi bir de kasada tek fan var ısındığı için de olabilir belki? Sizce kasa fanı mı alayım yoksa CPU fan mı?

Hocam bence R3 2200G gibi bir işlemci için stok fan yetiyor benim kasamda hiç fan yok sadece önü Full açık ısınmıyor bence kasa fanı alın.

Discord "Donanım ivmesi" açık mı hocam?

Geri
Yukarı