2200G tek slot RAM ile Valorant oynanır mı?

ahmetq

Hectopat
Vega 8 tek slot RAM'de Valorant oynarken sıkıntı çıkarır mı FPS düşmesi vs. olur mu malum ilk defa PC topluyorum o da ekran kartı stoğu olmadığı için APU olacak şimdiden teşekkürler cevaplar için bu arada FPS 80 üstü olsa yeter isteklerimi karşılar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Aylık bir test çok bir değişiklik olmamıştır herhalde. Aynı şekilde Single Channel 8GB sistemle yapılmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu şekilde oynarsın, çift kanal bellek kullanırsan mükemmel olur.
Geçen yıldan kalan bir test. Oyunun geçmiş haline pek hakim değilim 1-2 Aydır arada giriyorum. Belki verdiği değerler düşmüş olabilir.

8 GB RAM ile oynuyorum ama sık olmasa da çok ufak FPS dropları yaşıyorum, Dual Channel kullanmanızı öneririm.

Oynanır kral. Ancak daha yüksek FPS için Dual Channel öneririz.

Reis 4 GB RAM yok piyasada var da dandik var benim bütçe sınırlı bir de geçen sene Crucial 4 GB 2400 MHz RAM 120 tlydi bu sene 200 TL.
Dual Channel ile 1440x900 Low ayarlar da 100-140 FPS alıyorum boş yerlerde 150-160 oluyor bazen.

Reis bu APU'yu çözemedim yemin ederim arkadaşta da 3200G var oda tek slot 8 GB 3200 MHz ama o 100 stabil aliyor gerçi bu driver falanda vardır işin içinde ama
2 aylık bir test çok bir değişiklik olmamıştır herhalde. Aynı şekilde Single Channel 8 GB sistemle yapılmış.

Geçen yıldan kalan bir test. Oyunun geçmiş haline pek hakim değilim 1-2 aydır arada giriyorum. Belki verdiği değerler düşmüş olabilir.

Bu testlere fazla güvenmiyorum reis ya darboğaz oluyor ne bileyim hiç olmadık yerden FPS düşüyor falan testlere güvensem konu acamazsin muhtemelen teşekkürler yine de cevabın için yine de izleyeyim bir.
2 aylık bir test çok bir değişiklik olmamıştır herhalde. Aynı şekilde Single Channel 8 GB sistemle yapılmış.

Geçen yıldan kalan bir test. Oyunun geçmiş haline pek hakim değilim 1-2 aydır arada giriyorum. Belki verdiği değerler düşmüş olabilir.

Mesela izledim abi attıklarını üstte bir abi yazmış örneğin 900p Low'da 100-150 arası alıyorum diye ama testte 768 Low da 100 anca alıyor bu yüzden güvenemiyorum bu testlere hani şu cihazlar var monitöre gelen görüntüyü kaydediyor adını bilmiyorum onunla kaydedilse çok güzel olur ama öyle bir test bulamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı