2200TL Bütçeli 144 Hz Monitör Tavsiyesi

Viewsonic 24.5 XG2530 FULLHD 1MS 240HZ 16:9 2xHDMI+DP AMD FREESYNC PRO ESPOR GAMING MONİTÖR ViewSonic | Trendyol bu monitörü almanı tavsiye ederim 240 hz ve bütçene uygun sağlam bir monitör indirimde şuan.
240hz monitörlerin fiyatlarını görünce neden olmasın dedim. TN ama İPS monitörüm zaten var. Filmi ondan da izlerim. Fakat biz pahalıya alışmış olduğumuzdan da soruyor olabilirim de neden diğer 240hz monitörlerden daha ucuz? E-Sport oyuncuları da kullanmıyor. AW2518HF 2500TL ve belki bütçemi arttırabilirim. Düşüncelerinizi alabilir miyim?

Samsung için hosting ve input lag olaylarından dolayı rekabetçi oyunlarında mouse gecikmesini hissettiklerini söyleyenler var.

İnput lag sıkıntı yaşattı mı veya bulanık görüntü ve ghosting. Hangi oyunları oynadın?

Öyle çok rekabetçi oyun seven birisi değilim. Ama PUBG, BF1 gibi oyunları oynadım. Bir sorun gözüme çarpmadı ama başkaları böyle bir sorun var diyorsa daha fazla araştır.

Viewsonic 24.5 XG2530 FULLHD 1MS 240HZ 16:9 2xHDMI+DP AMD FREESYNC PRO ESPOR GAMING MONİTÖR ViewSonic | Trendyol bu monitörü almanı tavsiye ederim 240 hz ve bütçene uygun sağlam bir monitör indirimde şuan.
Aynısını Kullanıyorum gayet memnunum. Üstüne birde freesync destekli kartın varsa tadından yenmiyor. TN panel olmasına rağmen görüntü kalitesi de baya hoş. Eğer marka takıntın varsa diye söylüyorum, viewsonic gayet kaliteli bir marka, çoğu ürünü gayet olumlu yorumlar alıyor.
240 hz görüntüyü algılamanız mümkün değil, sanmıyorum. 144 hz yeterli.
Gayet mümkün hocam, 144 ile 240hz 2 monitörü yanyana koy farkı anlarsın ama 240hz den herkes avantaj sağlayamaz, iyi bir oyuncu değilsen 144hz doğru seçim olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı