2200TL'ye i5 4460 + GTX750 Ti Sistem Toplama

Bilgileriniz için saolun. Ben ilk okul bitirdiyim için bukadar anlıyom malum. :(

Bu arada oyunlarda pek yüksek ayarlarda oynamam. Benim için önemli olan oyunlarda FPS düşüşü ve donma olmasın yeter.Oyunları normal ayarlarda oynasam FPS artışı olurmu?

Ayarları ne kadar kısarsan o kadar yüksek FPS alırsın. Verdiğim tavsiyelere uyarsan iyi bir bilgisayar toplayabilirsin. Bu konuda yaşının çok bir önemi yok.

Ayarları ne kadar kısarsan o kadar yüksek FPS alırsın. Verdiğim tavsiyelere uyarsan iyi bir bilgisayar toplayabilirsin. Bu konuda yaşının çok bir önemi yok.

Yaşın derken neyi kasdettin acaba? Ve verdiyiniz konulara uyacam. Yanlız ilk konuda bahsettiyim gibi MGS5 oyunu için i5 işlemci tercih edmezmiyim? Kafada soru işareti kalmasın.

i5 tercih etmen tabi ki daha performanslı olacaktır. i3 tavsiye etmemin sebebi bütçenin 2200 TL olmasıdır.

İlkokulu bitirdiğine göre 14-15 yaşlarında olmalısın. Benim kardeşimden bile küçük yaştasın. Ben o yaşlarımdayken bilgisayarcıların attığı kazıklar yüzünden hep dandik sistemlerle muhatap oldum. Sana gecenin 2.30'unda vakit ayırıyorum, bilgi vermeye çalışıyorum ki kazıklanma, vereceğin paranın hakkını alabileceğin bir bilgisayar topla diye. Yoksa sen i3 almışsın i7 almışsın bana faydası ne zararı ne? Şimdiki nesil şanslı, bilgi alabileceğiniz bir sürü kaynak var. Sende bunun için burada değil misin zaten (y)

i5 tercih etmen tabi ki daha performanslı olacaktır. i3 tavsiye etmemin sebebi bütçenin 2200 TL olmasıdır.

İlkokulu bitirdiğine göre 14-15 yaşlarında olmalısın. Benim kardeşimden bile küçük yaştasın. Ben o yaşlarımdayken bilgisayarcıların attığı kazıklar yüzünden hep dandik sistemlerle muhatap oldum. Sana gecenin 2.30'unda vakit ayırıyorum, bilgi vermeye çalışıyorum ki kazıklanma, vereceğin paranın hakkını alabileceğin bir bilgisayar topla diye. Yoksa sen i3 almışsın i7 almışsın bana faydası ne zararı ne? Şimdiki nesil şanslı, bilgi alabileceğiniz bir sürü kaynak var. Sende bunun için burada değil misin zaten (y)

:LOL:Çok saol abi bilgiler için. İlk okul bitti orta okul tek. :( Yaşıma gelince 85 doğumluyum yani 30 yaşındayım.(y) Yoksa ne yapayım gecenin 3 çünde. Bilgiler için yine saolasın tekrardan. Bu arada vatan bilgisayardan daha uygun ve güvenilir site önerebilirmisin?

Son düzenleme:

Estağfurullah: Son olarak iyi bir 500 wat 80+ PC kasa önerirmsin? Zalman serisinden olabilirmi? Cloler master da olabilir. Şimdiden saol bilgiler için. Vakit ayırdığın için,hakkın geçti helal et. Ben uymuş olurum.

Adsız.png

Zalman Z3 Plus Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
Zalman Zm600-Lx Dual Forward Serisi 600W Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar

2150 TL civarı tutuyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı