i5 4460 Tabanlı Sistem Toplama

Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar bu sistemi topladım, oyunları fazla yüksekte oynamayacağım en faz normalde oynarım. Bu sistemi uygun gördüm. İşlemciyi i3 4160 yapıp GTX950 yap diyenler olabilir ama ben işlemciyi yüksek tutmak istiyorum. Bu sistemi kendime uygun gördüm bu ay içinde inşallah alacağım. Sizin de önerileriniz varsa yazarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler (y)
2000 TL İ5 GTX750Tİ SOĞUTUCULU.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci soğutucusu ve fana bence gerek yok O.C. yapılmayacağı için işlemci çok ısınmayacaktır diye düşünüyorum onlara vereceğin 87,95 TL + 750 Ti'a vereceğin 487,63 TL = 575,58 TL'ye 9TL daha ekleyerek R7 370 alabilirsin.
MSI R7 370 GAMING 2G 2GB 256Bit GDDR5
GTX 750Ti'den daha güncel ve performanslıdır.

Ayrıca sistemi sinerji, sanaltech gibi sitelerden toplarsan daha ucuza daha performanslı bir sistemin olabilir. @BurakSancak arkadaşın önerdiği gibi.

Arkadaşlar bende Sinerji'den alacaktım fakat, kredi kartı ile ödeme yapacağım.Sinerji'de ve ve benzeri sitelerde taksit falan olduğunu biliyorum ama internetten alışveriş yapmak istemiyorum (daha doğrusu babam istemiyor.) . Güvenilir olduğunu da biliyorum ama kredi kartı numarası ile her ihtimale karşı alışveriş yapmak içimden gelmiyor. Diğer bir konu olarak işlemcinin 4460 olarak kalmasına karar kıldım çünkü biraz kullanımının uzun olmasını istiyorum.

Arkadaslar bu attigim sistem alinabilir degil mi ? Ekran kartini AMD yapmak istemiyorum. Bu sistemle oyunlari normalde oynasam yeter. Zaten fazla sistem isteyen oyunlar oynamiyorum.

Arkadaslar bu attigim sistem alinabilir degil mi ? Ekran kartini AMD yapmak istemiyorum. Bu sistemle oyunlari normalde oynasam yeter. Zaten fazla sistem isteyen oyunlar oynamiyorum.
Kullanılabilir. İlla NVIDIA istersen benim sistemimdeki R9 380'i çıkarıp GTX 960 alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı