2250 TL oyun için monitör tavsiyesi

Bütçe
2250
Hiçbiri alınmaz.

BenQ xl2411z 2. El 144hz 2.200 TL alınır mı sizce?
Alınır. BenQ güzel TN panel monitörler yapıyor.

Sıfır olarak Samsung LF24350RZ modelini düşünebilirsiniz.

Hocam ms değerlerine fazla takılmayın.

Evet 1 ile 5 MS arasında çok bi fark yokmuş. Sadece 75hz olması kötü. Bunu IPS panel olduğu için alabilirim, sağol.
Üstte ki Samsung daha iyi gibi. 1 ile 5ms arasında çok bi fark yokmuş ve bu VA panel.
Alabilirsin güzel kardeşim benim sen yeter ki al , amazondan zaten iade edersin olmadı.
Kusura bakma ama hiç bilgili birine benzemiyorsun 😁

Hayır, aşırı derecede ghosting yapıyor. Önermiyorum.
Yorumlarda aşırı fazla değil diyorlar ama yine de bu riske girmem. Samsung alıcam herhalde.

Evet 1 ile 5 MS arasında çok bi fark yokmuş. Sadece 75hz olması kötü. Bunu IPS panel olduğu için alabilirim, sağol.

Üstte ki Samsung daha iyi gibi. 1 ile 5ms arasında çok bi fark yokmuş ve bu VA panel.

Yorumlarda aşırı fazla değil diyorlar ama yine de bu riske girmem. Samsung alıcam herhalde.
Hocam en büyük Samsung fanı sayılmam ama panel üretiminde bu adamların üstüne yok ya. BX1930 kullanıyorum 10 seneyi devirdi, bir tane ölü piksel veya kalitede azalma yok. IPS Panel-Mavi Işık Filtresi-Ayarlanabilir olsun yeter. Bende yaza doğru yeni bir monitöre geçeceğim, size attığım modelin 27 inçini alacağım. Şimdiden hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Sen çıldırmışsın maaan 😂

Geri
Yukarı