2250 TL'ye 144 Hz monitör önerisi

Ters cevaplara gerek yok ama sen 200-300 katarsın , yukarda en fazla 2250tl yazılmış.
Mecburen ikinci el MSI G241 alınmalı. Ha, konu sahibi Samsung tercih edip parasının hakkını alamazsa ona bir şey diyemem. Herkesin kendi kararı, bana ne? 😃 Her neyse, üslubumu bozduğumu hiç düşünmüyorum bu arada.

İkinci el MSI G241 alınır bu bütçeye, MSI G241 dışındakilere bakma. Görüntü kaliteleri berbat, ayrıca bu bütçedeki Samsung monitörler de iyi değil.

200-300 daha katar sıfır G241 alırım. Mantıksız bir öneri.
Bu taştan monitörü alacağına indirim kovalar kaliteli bir şey alır.
Şu an bu fiyata bulunmayabilir, ama o bunu alınır kılmıyor.
Ghosting, titreme, ölü pikseller, berbat görüntü, düşük gecikme modunda CRT monitöre dönmesi gibi olayları var.
Ben hayatımda bu kadar rezil bir monitör kullanmadım. Böyle bir şey kullanacağıma 75Hz kaliteli bir model tercih ederim, göz sağlığı kolayca bozulan bir şey.
Görüntüsü çamurdan kastın nedir ?
1-2 aya kadar bütçeye 200-300 TL ekleyebilirsem G241 alabilirim.

VOK-ASTRO/Intel Core i5 11400F/ASUS Radeon RX 6600 DUAL 8GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM Bu sistemle birlikte nasıl olur?

Bu biraz sorun. 1-2 aya kalmadan alım gücü epey düşebilir, 2700-2800'e çıkarsa şaşırmam.
Valla şuanda bütçem tam yok 1-2 ay içinde toplayabilirim diye düşünüyorum. Yeni bir sistem de alacağım.

Geri
Yukarı