2250 TL Telefon Tavsiyesi

Kayra Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben iPhone almak istiyorum hem stabilite hem tasarım açısından çok çok hoşuma gidiyor. Ama bu paraya 5S 32 GB anca alırım o da eskidi artık. 6 alsam 16 GB anca alabiliyorum o da bana yetmez. E Xperia Z5 Compact alayım desem onun da Sony'nin akıllı telefon bölümünü kapatma riski varmış zarardaymışlar güncelleme sıkıntısı olabilir ilerde. LG G4 desem kasasını falan sevmiyorum onların. Samsung'a zaten hiç bulaşmam :D Ne yapayım ya çok kararsızım iPhone çok seviyorum ama dediğim gibi işte önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım ben 6 Plus 16GB kullanıyorum. Depolama alanında bir sıkıntı çekmeyeceğinden emin olablirsin. Çünkü iCloud sistemi denilen zımbırtı hayat kurtarıyor. (y)

One M9 düşünebilirsin. Performans açısından gayet iyi, ses konusunda zaten lider. Tasarım olarak şahsen çok iyi. Ek olarak en çok beğendiğim yönü zaman geçirmeni sağlayan BlinkFeed. İçeriğini senin seçtiğin haberleri içeriyor ve gayet eğlenceli.
Tamamen metal olmasından dolayı daha fazla sağlamlık hissi veriyor ve depolama kapasitesi olarakta gayet iyi hemde ek olarak sd kart girişi var. Bu fiyatlarda gayet iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum şahsen.

Sony akıllı telefon bölümünü kapatmayı düşünüyor diye net bir bilgi yok. Z5 Compact alabilirsiniz. Eğer öyle bir şey olursa custom romla devam edersiniz. Tabi sizin kararınız.

Sony akıllı telefon bölümünü kapatmayı düşünüyor diye net bir bilgi yok. Z5 Compact alabilirsiniz. Eğer öyle bir şey olursa custom romla devam edersiniz. Tabi sizin kararınız.
Evet, böyle bir haber var. Sony Z3'ten beri telefonlarda geliştirme yapmıyor. Z3 Compact ve Z5 Compact neredeyse aynılar.

Neredeyse aynılar dediğin Z3 Snapdragon 801, Z5 Snapdragon 810 kullanıyor. HTC One M9 alma, Snapdragon 810 kullandığı için deli gibi ısınıyor. Zaten bu sorundan dolayı One M9 Plus daha düşük işlemci kullanılarak üretildi. Bir de Z5 Compact yerine Galaxy S6 almalısın. Ben kullanıyorum ve gayet memnunum.

Evet, böyle bir haber var. Sony Z3'ten beri telefonlarda geliştirme yapmıyor. Z3 Compact ve Z5 Compact neredeyse aynılar.
Öncelikle net bir haber yok dedim. Eğer kapanacaksa en az kapanması 1,5 sene alır. Ayrıca compact telefona daha ne gibi geliştirme istiyorsunuz. Diğer modellerinde gayet üstün özellikler mevcut. Compact telefon için gayet üstün özellikler barındırıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı