2250 TL'ye Sıfır GTX 1060 6GB Olur mu?

Böyle bildiğiniz şehir içindeki tozlu bilgisayarcı ve marka MSİ.

Ama ben getiremem:LOL:

Eskişehir'deyim eğer orada olsaydım alırdım.Yine de sağolun.:)

Mahalle kısmını çıkarırsak tamamen doğru hissettirdiklerin.

Doların şuan ki durumuna bakılırsa nasıl sence?

Ben dolar en yüksek halindeyken bu fiyata aldım zaten, bilgisayar toplama düşüncem yoktu fakat o kartı bu fiyata alınca topladım. Bence şuan için iyi bir fiyat ama black friday bekleyebilirsin düşeceğini düşünüyorsan.

Ucuz falan değil dostum. Pahalı hatta.
Dediğim gibi dolar biraz olsun düşse de hala yüksek ve 2. ele ç
Ben dolar en yüksek halindeyken bu fiyata aldım zaten, bilgisayar toplama düşüncem yoktu fakat o kartı bu fiyata alınca topladım. Bence şuan için iyi bir fiyat ama black friday bekleyebilirsin düşeceğini düşünüyorsan.
Nereden aldınız? O fiyat daha iyiymiş.Bide ben AMD düşünmüyorum ondan.
RX 580 8 GB Sapphire Pulse modeli 1550 TL iken bu karta 2250 TL'yi bırak 1500 TL'den bir kuruş üstünü vermezdim :)
Sapphire RX 580 Pulse OC 8GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı 11265-05-20G
Rainbow Sixsiege dışında diğer bütün oyunlarda fps farkı en fazl 7-8 çok önemli değil.Haklısınız ama GTX takıntım var.
Son olarak görüşleriniz nelerdir. Yanlış anlamayın ama ekran kartı modeli değil sizce söylediğim yerden alırsam bir sıkıntı çıkar mı?Biraz tozluydu hani her şehirde olur ya böyle telefoncuların,bilgisayarcıların olduğu yerler aynen öyle bir yerde ve dükkanın her tarafında bilgisayar parçaları var. Mağaza dedim yanlış oldu.:)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı