2250 TL'ye Sıfır GTX 1060 6GB Olur mu?

MacroitTS

Hectopat
Bugün yolda giderken bir donanım mağazası gördüm. Camda 1060 vardı. Sorayım dedim. Görevli bana "Sıfır kutusunda 2250 TL, bunlar Vatan'da 2700 TL." dedi. Sizce gerçekten bu kadar ucuz olur mu? Almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'la arasında çokta yüksek bir fiyat farkı yok. Yani 450 TL daha ucuza bulmak doğal böyle bir ekran kartını ancak bu mağaza nasıl bir yer? Kaçak mı getirtiyor? İkinci el kartı tekrar ambalajlayıp mı okutuyor gibi soruların cevaplarını bilmek imkansız garanti belgesi vs sorun bide ekran kartı hangi markaya aitti?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'la arasında çokta yüksek bir fiyat farkı yok. Yani 450 TL daha ucuza bulmak doğal böyle bir ekran kartını ancak bu mağaza nasıl bir yer? Kaçak mı getirtiyor? İkinci el kartı tekrar ambalajlayıp mı okutuyor gibi soruların cevaplarını bilmek imkansız garanti belgesi vs sorun bide ekran kartı hangi markaya aitti?
Böyle bildiğiniz şehir içindeki tozlu bilgisayarcı ve marka MSİ.
260 euro olan bir karttan bahsediyoruz yasal yollarla 0 getirtebiliyorsun bunu 1 kuruş fazlasını ödemeden 1600 tl ye denk geliyor :)
Ama ben getiremem:LOL:
O paraya 1070 Ti satıyorum. LOL . Ankarada'ysan satayım 1 aylık tertemiz : )
Eskişehir'deyim eğer orada olsaydım alırdım.Yine de sağolun.:)
Bunu diyen kesinlikle mahalledeki bilgisayarcılar.
Mahalle kısmını çıkarırsak tamamen doğru hissettirdiklerin.
Ben 1600'e almıştım, arkadaşım 1900'e aldı MSI Gaming modelini. 2250 TL bence normal, hatta pahalı.
Doların şuan ki durumuna bakılırsa nasıl sence?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı