2250 TL'ye Sistem

Alınmaz o sistem. G4560, RX 470 veya GTX 1050 Ti içeren bir sistem o sisteme göre oyun performansı bakımından çok daha iyi durumda olacaktır. Ayrıca ekran kartı o sistemdekine göre daha performanslı olmasının yanında daha da güncel bir kart olacaktır.

Alınmaz o sistem. G4560, RX 470 veya GTX 1050 Ti içeren bir sistem o sisteme göre oyun performansı bakımından çok daha iyi durumda olacaktır. Ayrıca ekran kartı o sistemdekine göre daha performanslı olmasının yanında daha da güncel bir kart olacaktır.
Cevap için teşekkür ederim. Yakın zamanda gördüğünüz, bunu öneririm dediğiniz bir sistem var mı ? Kafam bu konuda çok karışık da bir türlü karar veremiyorum

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. AMD'nin en performanslı işlemcisi yazmamışmı birde, sinir ederler adamı.
Açıkçası benim de kafama yatmadı ama yine de daha iyi bilen arkadaşlara sormak istedim. Cevap için teşekkür ederim

Q11.png
Q12.png

Seç beğen. RX 570 olan sistemde PSU 600W yapılabilir.

Eki Görüntüle 232932 Eki Görüntüle 232933
Seç beğen. RX 570 olan sistemde PSU 600W yapılabilir.
Hocam Rx 570 olan sisteme SSD de eklesem tamamdır sanırım.

Önerilen sistemlerin ikisi de güzel sistemler. Benim tercihim alttaki sistem olur. Sonrasında SSD alırsınız harika olur. Bilgisayar başında olmadığım için öneri yapamamıştım.
Benim de ikinci sistem hoşuma gitti dediğiniz gibi düşündüm. Düşünmeniz yeter sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı