22500 TL'lik sistem kredisi madencilikle ödenebilir mi?

Daha fazla sorumluluk değil aksine bozulma gibi durumlarda daha avantajlı. 3 3060'ı hemen almayacaksınız zaten. Kararınızı vermişsiniz hocam bize hayırlı olsun demek düşer. Deneyin, tecrübe edin. 36 ay kredi ve faizini ödemek olacak yaptığınız iş sadece. Buna ek bursunuz ve harçlığınız da olmayacak. Eth gelirini her ay bozdurursanız ve kur düşük olmazsa burs ve harçlık giderini karşılar buna elektrik de eklenecek ek olarak. Özetle 3 yıl bu gelirlerin optimum şartta olması mümkün olursa 3080 Ti'ı bedavaya getirmiş olursunuz ama 3 yıl çok uzun süre.
Her 8500 tl de yeni ekran kartı alacağım.

Hocam amacım fikrimi ölçmekti bence o kadar berbat bir fikir değil. Piyasada o kadar kolay çökmez gibi duruyor. Bence ben şimdiden başlarsam. Küçük bir kardan iyi bir kara doğru ilerlerim diye düşünüyorum.

1050 Ti ile hashrate yapayım dedim böyle oranlar verdi bunlar normal mi?

asddsse.PNG

Son düzenleme:
Her 8500 tl de yeni ekran kartı alacağım.

Hocam amacım fikrimi ölçmekti bence o kadar berbat bir fikir değil. Piyasada o kadar kolay çökmez gibi duruyor. Bence ben şimdiden başlarsam. Küçük bir kardan iyi bir kara doğru ilerlerim diye düşünüyorum.

1050 Ti ile hashrate yapayım dedim böyle oranlar verdi bunlar normal mi?

Eki Görüntüle 1479476
Evet normal. 1050 Ti dediğiniz kazançlar mümkün değil demiştik dün. 1050 Ti ile madencilik mantıklı değil. Diğer kartların yanında duruma göre çalıştırabilir ama az bir gelirle.

Evet normal. 1050 Ti dediğiniz kazançlar mümkün değil demiştik dün. 1050 Ti ile madencilik mantıklı değil. Diğer kartların yanında duruma göre çalıştırabilir ama az bir gelirle.
İnternette 15 mh yazıyor ona şaşırdım.

Binance TR'ye ailemi kayıt edebiliyor muyum? @çokdüşünenbiri

Son düzenleme:
Şuan ekran kartı fiyatları tekrardan artış gösterdi. 7.000₺ altına 3060 bulabilirseniz 3 adet alıp başlayabilirsiniz. RX 5700 vb. kartlar mantıklı değil. Site verilerini boşver :)

Hocam RX5700 en iyi F/P mining ekran kartı.

Piyasada çok az olan bir kart. Sıfır satışı yok. Bellek ısılarını kontrol etmek çok zor. En iyi kısmını çektiği watt ve verdiği mh olarak sadece değerlendirmek saçmalıktır. RTX 3060'ın bile gerisinde oyun tarafında. Yarın öbürgün mining karı tatmin etmediğinde elden çıkartmak istediğinde inanılmaz değer kaybı yaşayacak bir kart. Çünkü tek + tarafı mining. Tek güçlü olduğu tarafta biterse o kartı aldığının 3'te 1 fiyatına satarsın.

Ve yine bellek ısıları çok zor kontrol edildiği için alacağın 1660 Super'e 3060'a veya 3060 Ti'a göre büyük ihtimalle çok daha fazla yıpranmış bir kart olacak. Mining de kullanılan 5700'ün 10 tanesinin 8 tanesi +90 Memory tempde çalışıyor.

36 ay kredi çekip her ay ödeme yapacağım mantığıyla giren biri için bugünü düşünmek saçmalık olsa gerek.

Piyasada çok az olan bir kart. Sıfır satışı yok. Bellek ısılarını kontrol etmek çok zor. En iyi kısmını çektiği watt ve verdiği mh olarak sadece değerlendirmek saçmalıktır. RTX 3060'ın bile gerisinde oyun tarafında. Yarın öbürgün mining karı tatmin etmediğinde elden çıkartmak istediğinde inanılmaz değer kaybı yaşayacak bir kart. Çünkü tek + tarafı mining. Tek güçlü olduğu tarafta biterse o kartı aldığının 3'te 1 fiyatına satarsın.

Ve yine bellek ısıları çok zor kontrol edildiği için alacağın 1660 Super'e 3060'a veya 3060 Ti'a göre büyük ihtimalle çok daha fazla yıpranmış bir kart olacak. Mining de kullanılan 5700'ün 10 tanesinin 8 tanesi +90 Memory tempde çalışıyor.

36 ay kredi çekip her ay ödeme yapacağım mantığıyla giren biri için bugünü düşünmek saçmalık olsa gerek.
Değerli yorumunuz için çok sağ olun hocam. Yorumunuzu kullanacağım.

Hayatının hatasını yaparsın krediyi devamlı olarak 950 TL ödeyeceksin bu şu an 50 dolar yapıyor.

36 AY vade de dolar yarıya inse 100 dolar ödemen gerekecek 28. ayda yine 950 TL ödeyeceksin dolar 5 tl olsa 190 dolar ödemen gerekecek hiçbir mining sistemi seni kurtaramaz. Önümüzde seçim var böyle bir risk alma.

Yeni konular

Geri
Yukarı