22H2 güncellemesi gelmeden Windows 11'e geçilir mi?

Kanaat Önderi

Yoctopat
Şu an Windows 8.1 işletim sistemi kullanmaktayım ve Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum. Windows 11'e geçmek için sizce 22H2 güncellemesini beklemeli miyim?
Sistem özelliklerim:
  • İntel HD Graphics 4000
  • 8GB RAM
  • i3 İşlemci
  • 256 GB SSD
Sizce sistem özelliklerim Windows 11 işletim sistemi için yeterli midir ?

Son düzenleme:
@Shadow Ryzen, Windows 10'da; "Görev çubuğu ayarları"-"Görev çubuğu düğmelerini birleştir"-"Her zaman, etiketleri birleştir" ayalarını, "Hiçbir zaman" olarak değiştirip internet sayfaları yan yana getirerek kullanıyorum ancak Windows 11'de bu ayarı bulamıyorum. Kaldırıldı mı yoksa farklı bir yere mi taşındı acaba? Edge'de internet sayfalarının tek bir çatı altında toplanması kullanım açısından beni yoruyor. Bu ayar yüzünden Windows 11'e geçemiyorum. 😄

@Shadow Ryzen, Windows 10'da; "Görev çubuğu ayarları"-"Görev çubuğu düğmelerini birleştir"-"Her zaman, etiketleri birleştir" ayalarını, "Hiçbir zaman" olarak değiştirip internet sayfaları yan yana getirerek kullanıyorum ancak Windows 11'de bu ayarı bulamıyorum. Kaldırıldı mı yoksa farklı bir yere mi taşındı acaba? Edge'de internet sayfalarının tek bir çatı altında toplanması kullanım açısından beni yoruyor. Bu ayar yüzünden Windows 11'e geçemiyorum. 😄
Kaldırıldı hocam o herhalde.

Geri
Yukarı