Windows 11 22H2'ye geçilir mi?

Timucin_34

Decapat
Yer
Istanbul/Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayarım: MB: Asus ROG Maximus XI APEX GPU: Asus ROG Strix GTX 1080 CPU: Intel Core i9 9900K RAM: G.Skill TridentZ 16GB 4266MHz Depolama: Samsung 970PRO 512GB, Samsung 860PRO 1TB, Samsung 870QVO 2TB, Samsung 870QVO 1TB CPU AIO: Corsair iCUE H150i RGB Pro XT Radyatör Fanları: Noctua NF-A12x25 Chromax.Black.Swap PSU: Cooler Master V1000 80+Gold Kasa: Cooler Master Cosmos C700M Kasa Fanlar: Noctua NF-A14 Chromax.Black.Swap
Meslek
Üniversite Emekçisi (Öğrenci)
Ben ASUS ROG STRIX G15 2022 laptop kullanmaktayım. İçinde NVIDIA RTX 3060 GPU ve AMD Ryzen 7 6800H CPU bulunuyor. Şu an Windows 11 22H1 sürümünü kullanıyorum. Lâkin Windows 11 22H2 güncellemesine geçmek istiyorum. İnternette incelediğim kadarıyla 22H2 buglarla dolu olduğu görünüyor. Sizce ben 22H2'ye geçeyim mi yoksa 22H1'de kalayım mı? 22H2'yi kullananlar herhangi bir sorununu görüyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanıma göre farklılık gösteriyor. Genel olarak baktığımızda olumlu sonuçlar çıkıyor. Son güncellemeler başarılı. Denemelisiniz.

Son düzenleme:
Aynı cihaz bende de var 22H2 kullanıyorum, herhangi bir problem yaşamadım yazılımsal. Bazı kitlenme problemleri arada oluyor fakat bunun sebebi işletim sistemi değil.

Donanıma göre farklılık gösteriyor. Genel olarak baktığımızda olumlu sonuçlar çıkıyor. Son güncellemeler başarılı. Denemelisiniz.
Geçilebilir kullanıyorum sorun yasamadim.
Hocam, her zaman güncel yazılım kullanım taraftarıyım.
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Aynı cihaz bende de var 22H2 kullanıyorum, herhangi bir problem yaşamadım yazılımsal. Bazı kitlenme problemleri arada oluyor fakat bunun sebebi işletim sistemi değil.
O kilitlenme problemi bende de var. Masaüstüne sağ tıklarken veya bildirim panelini açarken bende de takılıyor. Kendim laptopumun ramini değiştireceğim ve ekstradan M2 ssd takacağım.

Bende rastgele bir zamanda oluyor, video çekme fırsatım olmadı fakat bir dahaki kitlenmede video çekip cihaz değişimi talep edeceğim.

Yeni donanımlara sahipseniz tavsiye ederim yoksa 10 da kalın ben kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı yok.
Laptop'umu yeni aldım. Hazır Windows 11 vardı içinde. Ben de şüphelendim bir sorun olursa diye. Çünkü Kıbrısta bilgisayarcı veya servis yok ne yazık ki.

Geri
Yukarı