23.000 TL hazır sistem önerisi

Vatan Bilgisayar gibi bir yerden hazır bilgisayar alınmaz da, toplatılmaz da. Her parçaya çok fiyat farkı koyuyorlar. Bir de bozulacak kalitesiz ürünleri satıyorlar. Tek tek toplanılsa daha uyguna gelir. Ya da başka yerde daha iyi sistemler var. O çöp Power Boost kasa ve PSU yüzünden diğer bilgisayar parçaları da bozulunca parasını ödersiniz o zaman. Bu çöp mağaza ile sistemi önerdiğinize göre.
PSU dandik evet ama kullananlarda var sorun yaşamayan aksine sorun yaşayanlar da bulunmakta

Son düzenleme:
Bunu al geç. Diski Kioxia 500 GB, ekran kartını Palit 4060 Ti Dual yap.

Merhaba başka bir değişikliğe ihtiyaç var mı acaba? Kart zaten Palit 4060 ti dual OC olmayanı mı almak gerek?

Merhaba başka bir değişikliğe ihtiyaç var mı acaba? Kart zaten Palit 4060 ti dual OC olmayanı mı almak gerek?

Bütçenizi aşmaması adına OC ibaresi olmayan, en ucuz kartı seçmeniz iyi olur. Kartlar aynı zaten tek fark biraz frekans. İmkan varsa kasayı ve güç kaynağını Vento + FSP seçebilirsin.

Bütçenizi aşmaması adına OC ibaresi olmayan, en ucuz kartı seçmeniz iyi olur. Kartlar aynı zaten tek fark biraz frekans. İmkan varsa kasayı ve güç kaynağını Vento + FSP seçebilirsin.
Çok sagolun anlamadıgım için cevap bvenim için çok değerli birazdan sipariş veriyorum Darkflash DK150 kasayı değişmeye gerek yok sanıyorum

Çok sagolun anlamadıgım için cevap bvenim için çok değerli birazdan sipariş veriyorum Darkflash DK150 kasayı değişmeye gerek yok sanıyorum

Giriş seviyesi bir kasa, güç kaynağı. Sisteminiz için yeterli denilebilir. Bütçeniz olduğuna satıp yenisini alabilirsiniz, şimdilik kalabilir.

Geri
Yukarı