23.000 TL hazır sistem tavsiyesi

Stoneber

Decapat
Daha fazla  
Hazır sistem tercih ettim çünkü toplama bilgisayarlara göre oldukça ucuzlar. Bütçem her şeyi dahil 23.000 TL

Parça fiyatları bayağı düştü. Alacağın sistemi parça parça toplayarak kar elde edebilir misin bir bak. Hazır sistem satan siteler önceden koydukları parçalar pahalıykenki fiyatları düşürmüyor olabilirler dikkat etmeni öneririm.

Hazır sistemlerden uzak durun az kullanılmış 2. el ürünleri bile koyuyorlar ve parça toplamak her zaman daha uyguna gelir. İtopya üzerinden biraz toplama yapın gerekirse sistem önerisi olarak konu açtın emin olamadığınız ürünlere forum yardımcı olacaktır.
Emoji spamlayacağınıza bilgi sahibi olup yardımcı olmayı deneyin @FlexArion @GremoryRias @Meteret

Son düzenleme:
Parça fiyatları bayağı düştü. Alacağın sistemi parça parça toplayarak kar elde edebilir misin bir bak. Hazır sistem satan siteler önceden koydukları parçalar pahalıykenki fiyatları düşürmüyor olabilirler dikkat etmeni öneririm.
kanka baktım da toplayınca biraz fazla çıkıyor fiyat
Hazır sistemlerden uzak durun az kullanılmış 2. el ürünleri bile koyuyorlar ve parça toplamak her zaman daha uyguna gelir. İtopya üzerinden biraz toplama yapın gerekirse sistem önerisi olarak konu açtın emin olamadığınız ürünlere forum yardımcı olacaktır.
eğer dediğiniz gibi güvenilmezse her yerden ucuz olanı alarak kar ederim(incehesap sinerji itopya gibi sitelerden)

kanka baktım da toplayınca biraz fazla çıkıyor fiyat

eğer dediğiniz gibi güvenilmezse her yerden ucuz olanı alarak kar ederim(incehesap sinerji itopya gibi sitelerden)
Açıkladığım gibi ekran kartı koyuyorlar sadece geri parçalar hep sistem gereksinimlerini tamamlasın diye sadece ilüzyona aldanma :D

Emoji spamlayacağınıza bilgi sahibi olup yardımcı olmayı deneyin @FlexArion @GremoryRias @Meteret

Yazdığınız şeyler komik ondan emoji attım zaten. Hazır kasa satan adamlar (mesela İtopya, GameGaraj vb.) niye içine ikinci el parça koysun? "Bilgi sahibi olup" ifadesine de takıldım ayrıca. Bu iddiada bulunarak herhangi bir bilginizin olmadığını da belli ettiniz bence. Çok bunu tartışmayalım. Teşekkürler.

Geri
Yukarı