23.000 TL laptop önerisi

Bütçe
23.000

495477

Hectopat
Makaleler
2
Bilgisayar çoğunlukla oyun oynamak için kullanılacak. Örnek olarak RDR 2, GTA 5 gibi oyunlar. 23K bütçe ile hangi laptoplar alınabilir?

Ağırlığı beni ilgilendirmiyor satıcının ne tür kullanacağına bağlı bir durum beni neden ilgilendirsin?
Belki de evde sadece oyun oynayacak...
O zaman laptop değil de, aynı fiyata muhteşem bir masaüstü toplar değil mi arkadaşım :). Demek ki arkadaş bunu bir yerlere götürecek + Taşınabilir olması için max 2,5 kg olması lazım. Tuğla değil adı üstünde laptop bakıyoruz.

Benim attığım 4.88 Kg. :D
Oha :D.

O zaman laptop değil de, aynı fiyata muhteşem bir masaüstü toplar değil mi arkadaşım :). Demek ki arkadaş bunu bir yerlere götürecek + Taşınabilir olması için max 2,5 kg olması lazım. Tuğla değil adı üstünde laptop bakıyoruz.

Oha :D.
Harbiden oha ben de siz ağırlık yazınca fark etmiştim. Bende de 17.3 MSI var ama sadece 2.5 Kg. :D 4.88 Kg umarım adaptör dahil ağırlığıdır yoksa sıkıntı. :D

Harbiden oha ben de siz ağırlık yazınca fark etmiştim. Bende de 17.3 MSI var ama sadece 2.5 Kg. :D 4.88 Kg umarım adaptör dahil ağırlığıdır yoksa sıkıntı. :D

Adaptör dahil 2 model için de.

Yeni konular

Geri
Yukarı