23.000 TL'ye Yönetim Bilişim Sistemleri için laptop önerisi

Bütçe
18.000-23000

vettel05

Hectopat
Arkadaşlar bu sene yönetim bilişim sistemleri kazandım ve ağırlıklı olarak yazılımda, derslerde kullanacağım ama arada bir Valorant, CS gibi oyunlarda oynarım.

Biraz bakındıktan sonra bu bilgisayar gerçekten hoşuma gitti, 4 yıl boyunca beni rahatlıkla idare edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu sene yönetim bilişim sistemleri kazandım ve ağırlıklı olarak yazılımda, derslerde kullanacağım ama arada bir Valorant, CS gibi oyunlarda oynarım.

Biraz bakındıktan sonra bu bilgisayar gerçekten hoşuma gitti, 4 yıl boyunca beni rahatlıkla idare edebilir mi?
Hocam Huawei'nin yeni nesil laptoplarından hiçbirisi üzmez. Bütçe bu kadarsa gönül rahatlığıyla alabilirsin. Tek sıkıntı kamera klavyede. Milletle konuşurken beynimizi görüyorlar. 😂

ram miktarını 16 yap al derim.
Bu paraya değmez. Dün incehesap gaming gecesi indirimlerinde 20bin TL idi fiyatı. Ancak tekrar indirimde yakalandığı taktirde mantıklı olur bence.

Bunu da gördüm ama insanlar ısınmadan şikayetçiydi. Hemde oyun için ayrı masaüstü toplamayı düşünüyorum ondan dolayı taşınması daha kolay hafif bir bilgisayar arıyorum.

Sinerjiden alınmaz yanlış hatırlamıyorsam kronik problemi vardı.

Valorant'ı kaldırırda CS2'den emin değilim. Yazılım, diğer işler alanındaysa çok rahat idare eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı