23.000TL RTX 3060'lı laptop önerisi

Bütçe
23.000TL

Furkannozzturk3

Kilopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Fark etmez.
Merhabalar.
Kısa zaman sonra bir bilgisayar alacağım şu an araştırma aşamasındayım. Bütçem başlıkta da belirttiğim üzere 23.000TL.

Üst seviye bir oyuncu olmasam da oyun oynarken biraz keyif almak istiyorum.

Çok sık olmasa da yazılımla uğraşıyorum ve tasarım yapıyorum (ticari değil)

Araştırmalarım doğrultusunda Acer Nitro, Lenovo Ideapad 3, ASUS TUF dash F15 gibi modeller buldum ve aralarında kaldım.

Önerilerinizi rica ederim.

Merhabalar.
Kısa zaman sonra bir bilgisayar alacağım şu an araştırma aşamasındayım. Bütçem başlıkta da belirttiğim üzere 23.000TL.

Araştırmalarım doğrultusunda Acer Nitro, Lenovo Ideapad 3, ASUS TUF dash F15 gibi modeller buldum ve aralarında kaldım.

@messinicocugu

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...magaza=Tekramarket&url_src=and-product-detail 2k wide ekranı ile çok iyi bir seçenek gibi
Hocam Ideapad 3'te Max-Q ekran kartları kullanılıyor.

Merhabalar.

Hocam Ideapad 3'te Max-Q ekran kartları kullanılıyor.

Merhabalar.

Merhabalar.
23.000 ile bütçemi zorlamaktayım maalesef daha da ekleyebilme şansım yok.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Omen 17 net. MUX ve 130W.
Gerçekten 4 bin fazla vermeye değer bir fark yaratır mı uzun vadede onu düşünüyorum aslında. Bir de HP'ye karşı uzun zamandır bir önyargım var. Gerek customer-support gerek ürün kalitesi gereği.

Merhabalar.
23.000 ile bütçemi zorlamaktayım maalesef daha da ekleyebilme şansım yok.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Gerçekten 4 bin fazla vermeye değer bir fark yaratır mı uzun vadede onu düşünüyorum aslında. Bir de HP'ye karşı uzun zamandır bir ön yargım var. Gerek customer-Support gerek ürün kalitesi gereği.

Omen 17'nin yukarıda atılan 3060 modelini al ve ön yargılı olmayın hocam bu model MSI'ın GP serisiyle yarışıyor.

Omen 17'nin yukarıda atılan 3060 modelini al ve ön yargılı olmayın hocam bu model MSI'ın GP serisiyle yarışıyor.
Son olarak şunu soracağım.
Dediğim gibi çok üstün bir oyuncu değilim amacım istediğim bir oyunu indirip oynadığımda biraz kaliteli bir görüntü almak ve sorunsuz oynamak.
Genelde 4-5 yıl kullanmadan bilgisayar değiştirmem. Yaşımız da artık belli bir noktada her gün oyun oynayacak zamanımız olmuyor. E biliyorsunuz para da kolay kazanılmıyor fiyatları göz önüne aldığımızda. Bu durumda 3060 90w versiyonlu Lenovo Ideapad 3, acer nitro 5 gibi modellere yönelip biraz bütçemi rahatlamam mı mantıklı olur yoksa vermişken 1 kere ver para ve 1-2 yıl fazla kullan mı dersiniz yoksa ikisi de oyunları iyi seviyede oynatıyor bence gerek yok mu dersiniz?

Geri
Yukarı