23.000TL RTX 3060'lı laptop önerisi

Bütçe
23.000TL
Peki siz kendiniz mi temizlik yapıyorsunuz fan ve macunlarda? Yani bilemedim o kadar fazla fikir var ki artık beynim yorulduğu için karar verip satın aldım inanın. 3 konu açtım çoğunluk kararı için herkes ya omen ya monster dedi. Lenovo da bir yere kadar alırım ama HP'nin bugünki tavrı beni biraz soğuttu açıkşası. Bilmiyorum sonuçta iade hakkım var. Belki de deneyimleyip iade ederim. Denemeden bilemeyeceğim.
Benim de bilgisayar alırken baya kafam karışmıştı ancak monster ve casper'ı baştan eledim. Çok arkadaşım var monster alıp her gün servislerle uğraşan. Üstelik monster sıcak çalışan bir laptop özellikle abra aldıysanız. Evet kendim temizlik yapıyorum ki çok zor değil gerçekten. Küçük bir vida aparat seti ile gayet iyi oluyor. Macun değiştirip tozunu almak öyle zor bir olay değil zaten. Şu an monster alıp keşke hp veya lenovo, asus alsam diyen çok arkadaşım var. Monster kendi fikrim olarak max 17-18k verilecek bir bilgisayar. Eğer yüksek bütçeniz varsa diğer alternatiflere yönelmek daha mantıklı geliyor.

Benim de bilgisayar alırken bayağı kafam karışmıştı ancak Monster ve Casper'ı baştan eledim. Çok arkadaşım var Monster alıp her gün servislerle uğraşan. Üstelik Monster sıcak çalışan bir laptop özellikle Abra aldıysanız. Evet kendim temizlik yapıyorum ki çok zor değil gerçekten. Küçük bir vida aparat seti ile gayet iyi oluyor. Macun değiştirip tozunu almak öyle zor bir olay değil zaten. Şu an Monster alıp keşke HP veya Lenovo, ASUS alsam diyen çok arkadaşım var. Monster kendi fikrim olarak Max 17-18k verilecek bir bilgisayar. Eğer yüksek bütçeniz varsa diğer alternatiflere yönelmek daha mantıklı geliyor.

Hocam bu Monster modeli direkt olarak mdi GP76 kasa kullanıyor yani sorunsuz Clevo kasalar gibi değil.

Geri
Yukarı