23-24" 2K monitör önerisi

kadir343434

Hectopat
Israrla bir 27'' sürülmüş piyasaya. Ne 27'si ya ben ne yapayım televizyon gibi monitörü. 23'' civarı olup da IPS olan monitör tavsiyesi verebilir misiniz? Tasarımları berbat zaten, oyunculara satacağız diye çok kötü tasarımlı ekranlar yapmışlar. PC toplamaktan vazgeçicem neredeyse, her şey oyunların etrafında dönüyor 😟

Noxiares

Picopat
Yer
Ankara
Israrla bir 27" sürülmüş piyasaya. Ne 27'si ya ben ne yapayım televizyon gibi monitörü. 23" civarı olup da IPS olan monitör tavsiyesi verebilir misiniz? Tasarımları berbat zaten, oyunculara satacağız diye çok kötü tasarımlı ekranlar yapmışlar. PC toplamaktan vazgeçicem neredeyse, her şey oyunların etrafında dönüyor 😟

27 inç ile 24 inç monitör arasında maksimum 10cm fark var yalnız😂

KS
kadir343434

kadir343434

Hectopat

SkyRose

Hectopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏

Şuradaki ilk yorumdan ötürü elemiştim bunu, ne dersiniz bu yoruma?
Işık sızması fazla olduğundan rahatsız olmuş. Işık sızması neredeyse her IPS'de vardır, miktarı ise biraz şansa bağlı. Benim monitörümde oldukça düşük seviyede ve dikkat çekmiyor, sizinki nasıl gelir garantisini veremem.

Tugra Okan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Çiğköfteci Suriyeli
KS
kadir343434

kadir343434

Hectopat
Şu klavyeler daha kötü. Çatır çutur ses çıkartmazsa olmuyor sanki.
:))
Işık sızması fazla olduğundan rahatsız olmuş. Işık sızması neredeyse her IPS'de vardır, miktarı ise biraz şansa bağlı. Benim monitörümde oldukça düşük seviyede ve dikkat çekmiyor, sizinki nasıl gelir garantisini veremem.
Monitör komple siyahta iken sızsın, önemsiz. Normal kullanımda bir problem oldu mu bu size? Yani aktif olarak kullandığınız sırada.

Yukarı