23-27K laptop tavsiyesi

Öncelikle sorularınızı cevaplayayım;
1-Bir tık önemli. Örneğin 60 watt 3050 Ti ile 85 watt 3050 Ti arasında Valorant'ta gözle görülür bir fark olduğunu görmüştüm.
2-Kişiden kişiye değişir ve yapacağınız işlere bağlıdır. Ama güncellik ve performans açısından DDR5 daha iyi olacaktır.
3-5600H bir işlemci, nasıl bir ekran kartına denk gelebilir ki hocam :D İşlemci dediğinizi varsayarsak 11400H'a yakın hemen hemen.
4-12. nesil i5 daha iyi olur. Çünkü 5900HX gibi bir işlemciye fark atıyor.

Tavsiye ettiklerim:

Teşekkür ederim cevaplarınız için, dalgınlıkla ekran kartı yazmışım :D düzelttim.

3060 için 2K fazla hocam.

Önerdiğin laptopun 2K 3060'lı olmasıda ayrı ironik. Başka konularda aynı laptopu öneririz "Hahaha" ifadesi atarsın. Kendin önerince sorun yok. Sizi anlamakta güçlük çekiyorum bazen Ege Hanedar. Bana karşı gareziniz varsa söyleyin sizin dahil olduğunuz konulara mesaj atmayım. Kendinize yakıştırıyor musunuz böyle şeyleri?

Taşınabilirlik için zeyphrus demişim?

Hocam taşınabilirlik açısından alınabilir bir laptop zaten, buna lafım yok. Benim gerildiğim nokta ben bu laptopu önerirken "taşınabilirlik" ifadesini kullanıp önermiştim ve siz buna atılmaması gereken bir ifade attınız. Ha herkes istediği mesaja istediği ifadeyi atmakta özgür. Buna karışmak haddime değil. Bir üye yanlış bilgi verdiyse, bir konu hakkında yanlış öneride bulunduysa mesajı alıntılayıp doğrusunu söylemek yakışır bize. Şahsen benim düşüncem bu yönde. Ben sizi seviyeli biri olarak görüyorum ve saygım sonsuz. Yukarıda yazdığım mesajıda anlık sinirle yazdım, kusuruma bakmayın.

Hocam taşınabilirlik açısından alınabilir bir laptop zaten, buna lafım yok. Benim gerildiğim nokta ben bu laptopu önerirken "taşınabilirlik" ifadesini kullanıp önermiştim ve siz buna atılmaması gereken bir ifade attınız. Ha herkes istediği mesaja istediği ifadeyi atmakta özgür. Buna karışmak haddime değil. Bir üye yanlış bilgi verdiyse, bir konu hakkında yanlış öneride bulunduysa mesajı alıntılayıp doğrusunu söylemek yakışır bize. Şahsen benim düşüncem bu yönde. Ben sizi seviyeli biri olarak görüyorum ve saygım sonsuz. Yukarıda yazdığım mesajıda anlık sinirle yazdım, kusuruma bakmayın.

Hangi konuda atmışım ki.

Yanlışlıkla atmışda olabilirim :D kendimce yanlış gördüğüm bir şey olsa soylerdim herhalde, ki benim dediğim her şeyde doğru olacak diye bir şey yok.

Bu arada gereksiz mesaj yememiz yakındır.

Geri
Yukarı