23.999 TL'ye MediaMarkt'dan iPhone 11 alınır mı?

Zamdan önce 19.000 TL'ye almak istediğim iPhone 11 şimdi 24.000 TL oldu sizce hala alınır mı? Alınmaz ise hangi iPhone modellerine yönelmeliyim? Şu an kullandığım telefon iPhone XS Max 3 yıl önce sıfır almıştım, pil sağlığı 62'ye düştü ve çok yıprandı, değiştirme vakti geldi. Önerilerinizi bekliyorum.

Not: Aşırı telefon bağımlısı olduğum için günde 2-3 duruma göre 4 kere şarja takıyorum o yüzden pil sağlığım bu kadar düşük.
XS Max’ten 11’e geçilmez hocam, minumum 13 bana kalırsa.

2.el 12 veya 13 bakılabilir , Ben olsam batarya değiştirirdim, telefonunuz berbat bir durumda değil sonuçta, iPhone fiyatları model yükseltmek için fazla yüksek. Ben sırf IOS'a geçmek için 11'i 16.700e aldım, hala verdiğim paranın yükünü çekiyorum.

Yerinizde olsam iPhone XS Max'in bataryasını Apple da değiştirirdim ve kullanmaya devam ederdim. iPhone 11'e geçince bir şey değişmeyecek çünkü.

Zamdan önce 19.000 TL'ye almak istediğim iPhone 11 şimdi 24.000 TL oldu sizce hala alınır mı? Alınmaz ise hangi iPhone modellerine yönelmeliyim? Şu an kullandığım telefon iPhone XS Max 3 yıl önce sıfır almıştım, pil sağlığı 62'ye düştü ve çok yıprandı, değiştirme vakti geldi. Önerilerinizi bekliyorum.

Not: Aşırı telefon bağımlısı olduğum için günde 2-3 duruma göre 4 kere şarja takıyorum o yüzden pil sağlığım bu kadar düşük.

İkinci el 12 Pro'ya da 12 Pro Max almanı tavsiye ederim. 11'e 24K TL vermek gibi bir hata yapma derim.

Önerileriniz için teşekkürler fakat şu an elimdeki iPhone XS Max inanılmaz derecede yıprandı 3 kere ekranı, 2 kere arka kasası ve 1 kerede ön kamerası değişti 1 ay kadar önce yine ekranı kırıldı ve pilinin değişmesi gerekiyor bu telefona harcadığım para ile galiba kendime yeni bir iPhone alabilirdim😆

+Telefonda su teması var ve Face ID çalışmıyor

Son düzenleme:
önerileriniz için teşekkürler fakat şu an elimdeki iPhone XS Max inanılmaz derecede yıprandı 3 kere ekranı, 2 kere arka kasası ve 1 kerede ön kamerası değişti 1 ay kadar önce yine camı kırıldı ve pilinin değişmesi gerekiyor bu telefona harcadığım para ile galiba kendime yeni bir iPhone alabilirdim😆

+telefonda su teması var ve Face ID çalışmıyor

İkinci el 12 Pro Max al bak keyfine.

Yeni konular

Geri
Yukarı