S23 FE'den iPhone 14 veya iPhone 13 Pro Max'e geçilir mi?

Bu tür konuların ucu açık. kime göre neye göre. ihtiyaçlar beklentiler ve önemli kriterler neler. daha önemlisi bu değişikliği hangi bakış açısıyla hangi ruh halinle yapacağına bağlı. Alışkanlık kullanım şekilleri vs bambaşka dünyalar. Hata arama eksik arama vb bakış açısıyla başlarsan 1-0 geride başlarsın. Ayrıca mesela iTunes yerine 3utools gibi araçları kullanırsan çok kolaylık rahatlık yaşarsın bazı konularda.

Mesela hangi konuda yardım istiyorsun fiyat konusunda mı işletim sistemi konusunda mı?

Bence en güzel cevap kullanıcının kendisnde.

Bu tür konuların ucu açık. Kime göre neye göre. İhtiyaçlar beklentiler ve önemli kriterler neler. Daha önemlisi bu değişikliği hangi bakış açısıyla hangi ruh halinle yapacağına bağlı. Alışkanlık kullanım şekilleri vs bambaşka dünyalar. Hata arama eksik arama vb bakış açısıyla başlarsan 1-0 geride başlarsın. Ayrıca mesela iTunes yerine 3uTools gibi araçları kullanırsan çok kolaylık rahatlık yaşarsın bazı konularda.

Mesela hangi konuda yardım istiyorsun fiyat konusunda mı işletim sistemi konusunda mı?

Bence en güzel cevap kullanıcının kendisnde.

IPhone'u bir zaman kullandım bence gayet rahat ve kolay bir işletim sistemi sorun şu an hangi telefon bana göre uygun ve fiyat konusu nasıl olacak.

Evet bence de öyle 12 düşünüyorum ama bana biraz eski geliyor

He bir de S23 FE yi Max kaça satabilirim bir fikir verebilir misiniz?
S23 FE, iPhone 12'den daha iyi bir cihaz kesinlikle önermem. Cihaz temizse muhtemelen 16-17k civarına satarsınız.

Şahsi fikrim şu an ben geçmezdim en azından 14 veya 13 Pro Max'e çünkü o kadar parayı harcamaya değmezdi. Kamera olarak aşırı bir işin yoksa harcadığın paraya yanarsın sadece.

Çünkü daha performanlı kamerası iyi ve daha zarif bir telefon istiyorum.

Evet aslında düz benim de kafama yatmadı sonuçta 60 Hz ekranı daha küçük vs. vs.

Çok büyük bir performans farkı hissetmezsiniz ekranıda daha iyi S23FE'nin ama geçmek istiyorsan diğer arkadaşların dediği gibi Pro modeline geçmeni öneririm.

Çünkü daha performanlı kamerası iyi ve daha zarif bir telefon istiyorum.

Evet aslında düz benim de kafama yatmadı sonuçta 60 Hz ekranı daha küçük vs. vs.
Ben şahsen S23'ten 14'e geçmiştim 1 ay dayanamadım satıp S22'ye geçtim.

Pro veya Pro Max ise geçebilirsin ancak düz iPhone modelleri vasat.

Geri
Yukarı