23 bin TL'ye sistem önerisi

Bütçe
23000

MeroXVI

Femtopat
Daha fazla  
Monitör olarak MSI G2412 170 Hz IPS olanı alacağım, sistem için 23 bin TL var. Bana 23 bin TL'ye oyun oynamak için güzel bir sistem önerebilir misiniz?

Ucundan mesh ama güzel değil. NZXT mesh değil ama en azından güzel gözüküyor ve bence çok da fark yok.

Özel iletişim adresi vermek yasak.
İtopya bana yamuk yaptı siparişi iptal ettim kasasız kaldım napayım 5600 yapıp alsam mı. Ben kasayı dolabın altına atıyorum tipi şekli önemi yok. Bu paraya daha iyisi çıkar mı? Technopat sistemi çıkana kadar dolar 28 olur pahalı bileşenler. Yap bir güzellik gece gece çekelim sistem fiyatlar artıyor.

İtopya bana yamuk yaptı siparişi iptal ettim kasasız kaldım ne yapayım 5600 yapıp alsam mı? Ben kasayı dolabın altına atıyorum tipi şekli önemi yok. Bu paraya daha iyisi çıkar mı? Technopat sistemi çıkana kadar dolar 28 olur pahalı bileşenler. Yap bir güzellik gece gece çekelim sistem fiyatlar artıyor.

Bütçe çıkarsa bunu öneririm.
Eğer çıkmazsa 5600, DeepCool sıvı yapıp ve eğer kasa önemli değilse kasa değiştirmeden alabilirsin.

Bende tam böyle bir şey arıyorum. Özelleştirme ve farklı sistem önerilerinizi de yazar mısınız?

12400F.

Bütçe çıkarsa bunu öneririm.
Eğer çıkmazsa 5600, DeepCool sıvı yapıp ve eğer kasa önemli değilse kasa değiştirmeden alabilirsin.

12400F.
Bütçe çıkarda bu saatten sonra itopyadan bedava gelse bile almam. 1 saat telefonda bekledim adam hiçbir şekilde yardımcı olmadan boş geçiştirdi kapattı. İbretlik bir yer. Kendim tek tek toplayacağım anlaşıldı bu hazır işi ile olmayacak teşekkürler.

Bütçe çıkarda bu saatten sonra İtopya'dan bedava gelse bile almam. 1 saat telefonda bekledim adam hiçbir şekilde yardımcı olmadan boş geçiştirdi kapattı. İbretlik bir yer. Kendim tek tek toplayacağım anlaşıldı bu hazır işi ile olmayacak teşekkürler.

Bence tekrar deneyip sistemi almalısınız ama siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı