23 yıl önce bugün Counter-Strike, half- Life modu olarak çıkışını gerçekleştirdi

Makaleler
2
Yer
Ankara
İlk orijinal Counter-Strike bundan 23 yıl önce 9 Kasım 2000 yılında half- Life 1'e mod olarak çıkışını yaptı ve o günden beri FPS türünde ve oyun sektöründe birçok insanın bildiği, oynadığı, sevdiği, Valve'ın Steam pazar ile bolca para kazandığı, kendi içinde kumar sistemi oluşturmuş bir oyun hâline geldi.

Siz bu orijinal CS'yi oynayabildiniz mi yoksa çoğu kişi gibi CS 1.5, CS 1.6, CS: Source veya daha yeni nesil için CS:GO ile mi seriye girdiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi orijinal csyide oynadım butun cslerıde oynadım ama hiçbiri CS 1.6'nın eskı jaıl ortamı kadar sarmadı bir de benim bir teorim var onu söyleyeyim gıdım.
CS 1.5
CS 1.6
Bunlar normal ancak devamına bakalım
CS condıtıon Zero= CS 1.7
CS Source= CS 1.8
CS:GO= CS 1.9
CS 2.0= CS 2
İnanın inanmayın bana cok mantıklı gelmıstı hadı eyvallah.

Evet burdayım. Biliyorum sen de buradasın. Hala seçkin almadın ve beklemeye devam edeceksin. Çünkü bende şu an öyle yapıyorum.

Yakın zamanda yeni bir CS etkinliği veya çıkartma kapsülü görürüz. Benim şahsi fikrim ya bu gece, ya da Half Life'ın çıkışının yıl dönümünde bir şeyler gelir. Hatta sızıntılarla bilinen Aquarius Operation Vampire Bat adında bir paylaşımı da var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elime mouse aldığım da oynadığım ilk oyun 17 yıl geçti hâla oynuyorum. Üstteki arkadaşa katılıyorum 1.6da ki ortam hiçbir yerde yok. Bende acaip surf oynardım hey gidi günler.

Vallahi orijinal csyide oynadım butun cslerıde oynadım ama hiçbiri CS 1.6'nın eskı jaıl ortamı kadar sarmadı bir de benim bir teorim var onu söyleyeyim gıdım.
CS 1.5
CS 1.6
Bunlar normal ancak devamına bakalım
CS condıtıon Zero= CS 1.7
CS Source= CS 1.8
CS:GO= CS 1.9
CS 2.0= CS 2
İnanın inanmayın bana cok mantıklı gelmıstı hadı eyvallah.
Hocam CS Source'a 2.5 deniyor. Yanlış teori bence.

Geri
Yukarı