230 TL mouse önerisi

Öncelikle selamlar, faremi değiştirmek istiyorum sizin gibi. G102 kullanıyorum ben tamir etmeme rağmen 3. sene sonunda gövdesi zarar gördü galiba yine tekleme yapıyor. Katar Pro nasıldır G102 ye göre? Sağ el kullanıcısıyım. G102 ye yakın fiyat bandında daha kaliteli bir fare var ise denemek isterim.

Öncelikle selamlar, faremi değiştirmek istiyorum sizin gibi. G102 kullanıyorum ben tamir etmeme rağmen 3. sene sonunda gövdesi zarar gördü galiba yine tekleme yapıyor. Katar Pro nasıldır G102'ye göre? Sağ el kullanıcısıyım. G102'ye yakın fiyat bandında daha kaliteli bir fare var ise denemek isterim.

G102 modeline göre daha iyi, alabilirsiniz. Sadece biraz küçük, o da sıkıntı olmazsa alın.

Öncelikle selamlar, faremi değiştirmek istiyorum sizin gibi. G102 kullanıyorum ben tamir etmeme rağmen 3. sene sonunda gövdesi zarar gördü galiba yine tekleme yapıyor. Katar Pro nasıldır G102 ye göre? Sağ el kullanıcısıyım. G102 ye yakın fiyat bandında daha kaliteli bir fare var ise denemek isterim.

Katar Pro'nun G102'ye göre pek farkı yok, eğer G102 ile rahatsanız Katar Pro da aynı olacaktır. G102'den daha iyi bir mouse olduğunu düşünüyorum çünkü sizin de yaşadığınız gibi sorunları yaşatmıyor, ömrünün sonuna kadar sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Hem de Prime üyeliğiniz varsa şu an en ucuz Amazon'dan satın alabilirsiniz:

Geri
Yukarı