2300-2500 TL oyun için sistem önerisi

Ryzen 3 1200 ile Ryzen 5 1400 arasındaki fark nedir bir üstteki arkadaş Ryzen 3 önermişti o yüzden.

Bir de AMD olunca oyun performansı bekleme diyenler var ben pek anlamıyorum sorayım dedim. Görüntüleri kaydettim.
bios sistemi daha oturmadı ama zamanla güncelleme geliyor fps değeri farkı bu yüzden kaynaklanabilir ryzen 3 1200 ve ryzen 5 1400 arasında %20-30 performans farkı var aralarında 50 dolar gibi bir fark var seçim senin. Bu arada amazonun Türk müşteri temsilcileri ile görüşüp biraz indirim isteyebilirsin

bios sistemi daha oturmadı ama zamanla güncelleme geliyor fps değeri farkı bu yüzden kaynaklanabilir ryzen 3 1200 ve ryzen 5 1400 arasında %20-30 performans farkı var aralarında 50 dolar gibi bir fark var seçim senin. Bu arada amazonun Türk müşteri temsilcileri ile görüşüp biraz indirim isteyebilirsin
Bu sistemle Pubg ve yeni nesil oyunları sorunsuz oynatabilir dimi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı