2300 TL sistem toplama

Dyzex

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Fiyat maksimum 200 TL artabilir. Oyun için alacağım fakat öyle ahım şahım bir şey olmayacağını biliyorum.
APU sistem daha mantıklı geliyor. Sistem toplama hakkında pek bilgim olmadığı için konu açtım.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Montajlı olarak istersen fiyat artabilir. Ama bakmam lazım belki hazır sistem vardır.

Burda 3 farklı seçenek var istediğine bakabilirsin. Teknobiyotik hazır sistemler fena değil onlar tavsiyemdir.

Son düzenleme:
Sizin yazdığınız sistem daha uygun geldi. Birde şuan kullandığım sistemde 500 GB HDD var. Onu bu sisteme takabilir miyim? Anakartı Sinerji Pc Toplama Sihirbaz'ında bulamadım.
@Caner Uncu eğer sistemi yanlış toplamadıysam Sinerji'den 2775 TL'ye denk geldi.
Montajlı olarak istersen fiyat artabilir. Ama bakmam lazım belki hazır sistem vardır.

Burda 3 farklı seçenek var istediğine bakabilirsin. Teknobiyotik hazır sistemler fena değil onlar tavsiyemdir.
Teknobiyotik A2 güzelmiş. Yardımınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
@Caner Uncu eğer sistemi yanlış toplamadıysam Sinerji'den 2775 TL'ye denk geldi.
Emin misin? Teknobiyotik A2 berbat bu arada. A320 anakart ve leş gibi kasa ve PSU koymuşlar.

Adsız.png

Geri
Yukarı