2300 TL Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnurTemiz

Hectopat
Daha fazla  
sistem.png

İlerleyen zamanlarda alacağım bilgisayar bunun gibi olucak. Sizce nasıl? Vatana toplamaya götürdüğümüzde çıkışta sorunsuz bir şekilde alabiliriz değil mi?
Yaz için işlemci ısınır mı? Stok fan yeterli mi yoksa?
İlerleyen zamanlarda (3-4 ay gibi) fiyatı ne kadar düşer?

Bir miktarını nakit bir miktarını taksit yapabiliyor muyuz :D
Skyrim, Bf3 gibi oyunlar oynuyorum. Fiyatı aynı ancak daha iyi seviye bir monitör var mı ?
Skyrim, Bf3 ve Minecraft feed the beast direwolf mod pack'iyle kaç fps alırım?
Eyvallah :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam pek bir bilgim yok sistem toplama konusunda ama bende buna yakın biraz daha az bütçeyle AMD sistem toplamaya karar verdim. Amd kullanmayı düşündün mü? Birde onu araştır istersen :) f/p açısından intel e göre oyun bilgisayarı toplarken daha iyi diye okudum.

Eğer yanlış bilmiyor veya görmüyorsam 1600 MHz'e kadar destekleyen anakarta 2133 MHz Ram takıyorsunuz büyük ihtimal çalışmayacaktır. 1600 MHz bir Ram seçmeniz gerekmektedir.

Eğer yanlış bilmiyor veya görmüyorsam 1600 MHz'e kadar destekleyen anakarta 2133 MHz Ram takıyorsunuz büyük ihtimal çalışmayacaktır. 1600 MHz bir Ram seçmeniz gerekmektedir.
Onu değiştirmeyi unuttum sabah fark etmiştim :D Önerebileceğiniz başka şeyler var mı?

Öneri olarak ekran kartını eğer illa Nvidia olsun diye bir olayın yoksa R9 280'in daha iyi olduğunu düşünüyorum en azından karşılaştırma sitelerinde öyle gördüm bir araştırmanı tavsiye ederim.

i5 kalmasını tercih ediyorum ileri ki yıllar için :D

Taha Resul' un sistemi bence gayet güzel.
Kardeşim fiyat olarak misal ekran kartının 800 lerde olduğunuda gördüm 720 lerde de dolar düşmesini bekle istersen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı