2300 TL'ye GTX 960 Tabanlı Sistem

Ekran kartı ve anakartı Asus seçip 3 yıl garanti fırsatından aşağı yukarı aynı fiyatlarda yararlanabilirsiniz. Kasayı temin edemezseniz thermaltake versa II modelini alabilirsiniz. Geçen cumartesi günü aynı parçaların asus kombinasyonlu olanını 2540 liraya monitör dahil aldım. İlerde işlemciye bi upgrade yapabilirsiniz

Ekran kartı ve anakartı ASUS seçip 3 yıl garanti fırsatından aşağı yukarı aynı fiyatlarda yararlanabilirsiniz. Kasayı temin edemezseniz thermaltake versa II modelini alabilirsiniz. Geçen cumartesi günü aynı parçaların ASUS kombinasyonlu olanını 2540 liraya monitör dahil aldım. İlerde işlemciye bi upgrade yapabilirsiniz
Sistemden memnun musunuz?

Sistemden memnun musunuz?

Kayınbiraderime aldım Ankara Vatanbilgisayar'dan geçen cumartesi günü montajını kalabalık ve geç biteceğinden dolayı kendim yaptım, Anakart küçük boyutlu zaten tamamen iş görme amaçlı, overclock yapılmayacağı için çok üst beklentilere gerek yok. Dahili ses mekanizması gayet tatmin edici her hangi bir sorun yaşamadık. Ekran kartı Asus Gpu Tweak ile OC modunda gerçekten çok sessiz duvardaki saat bile daha çok ses yapıyor. Kasadan memnun kaldım bütün ihtiyaçlarımı karşıladı. Mazemesi öyle dandik değil. Psu 80+ değil 12 V kanalından 432 volt veriyor. DL, gta 5 ve cs go gibi (Steamden Orjinal) oyunlarda full e yakın ayarlarda hiç bir sıkıntı yaşamadık. Tek problem kasa tek fanlı olduğundan biraz ısınma sorunu yaşadık. Cm çıkma fanım vardı onu takarak problemi çözdük.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    41,9 KB · Görüntüleme: 582
Kayınbiraderime aldım Ankara Vatanbilgisayar'dan geçen cumartesi günü montajını kalabalık ve geç biteceğinden dolayı kendim yaptım, Anakart küçük boyutlu zaten tamamen iş görme amaçlı, overclock yapılmayacağı için çok üst beklentilere gerek yok. Dahili ses mekanizması gayet tatmin edici her hangi bir sorun yaşamadık. Ekran kartı Asus Gpu Tweak ile OC modunda gerçekten çok sessiz duvardaki saat bile daha çok ses yapıyor. Kasadan memnun kaldım bütün ihtiyaçlarımı karşıladı. Mazemesi öyle dandik değil. Psu 80+ değil 12 V kanalından 432 volt veriyor. DL, gta 5 ve cs go gibi (Steamden Orjinal) oyunlarda full e yakın ayarlarda hiç bir sıkıntı yaşamadık. Tek problem kasa tek fanlı olduğundan biraz ısınma sorunu yaşadık. Cm çıkma fanım vardı onu takarak problemi çözdük.
Saolasın kardeşim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı