2500 TL'ye GTX 960 tabanlı sistem

buraktt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bütçeme göre bir sistem topladım. Sistem uygun mudur diye sizlerin düşüncelerinizi almak istedim. Kasa alacağım fakat hangisini alacağım konusunda kararsızım. Kasa almam konusunda biraz yardımcı olabilir misiniz?

3a2k6j.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi Sinerji.gen.tr toplarsan fiyat daha uygun olur. Kasa olarak zalman z3 plus ve zalman 600w psu alabilirsin. Site Vatan Bilgisayar mı?

Bu arada GTX960 2gb öneririm. Hem daha uygun. Sinerji.gen.tr sitesinde 780tl filandı. 120tl büyük fark.

Biraz aştı ama emin ol bu sistem diğerinden çok çok çok daha performanslı. 145 TL fazla geliyor ise 4 GB RAM alıp sonradan takviye edebilirsin.
Screenshot.png

Bence de Cuaresma45'in dediği sistem çok daha performanslı olacaktır. Ama GTX 960 bana yeter diyorsanız da CORSAIR CC-9011052-550VS kasa - inventus İçerisinde 80+ güç kaynağı ile (VS 550) bu kasayı tercih edebilirsin.
4gb ram ? h-81 anakart ? 80+ verimliliği olmayan psu ? Sırf ekran kartını yükseltip diğer parçaları köreltmek mantıklı değil. 2500 liralık bütçeye gtx 970 konulmaz. R9 380 koyup diğer parçaları dengeli seçmek daha iyi.

4gb ram ? h-81 anakart ? 80+ verimliliği olmayan psu ? Sırf ekran kartını yükseltip diğer parçaları köreltmek mantıklı değil. 2500 liralık bütçeye gtx 970 konulmaz. R9 380 koyup diğer parçaları dengeli seçmek daha iyi.

Bende 1 hafta içinde 2500 TL bir sistem toplayacağım. GTX 970 koymak bence de pek uygun olmaz. Ama kısa zaman içinde upgrade edebilecekse sistemi oyunlar için daha performanslı olur. Ben olsam bu bütçeye tabiki GTX 960 alırdım. Diğer parçaların da kaliteli olması önemli bence. Böyle devam ederse zaten yakında MSI H81M-P33 anakarta GTX 980 Ti önermeye başlayacaklar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı