2300 TL'ye kadar Gamepower RK86 alınır mı?

NO name23

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, şu ana kadar kullandığım ve elimde olan klavyeler Redragon K552 ve Rampage parvus. Daha üst segment bir klavye almaya karar verdim. Aslında Redragon his açısından beni hayal kırıklığına uğrattı bu klavyenin sesi ve görünüşü çok hoşuma gitti. Sizce alınır mı? Ya da başka önerebileceğiniz klavye var mı? Bütçem 2000-2300 civarı.

Arkadaşlar merhaba, şu ana kadar kullandığım ve elimde olan klavyeler Redragon K552 ve Rampage parvus. Daha üst segment bir klavye almaya karar verdim. Aslında Redragon his açısından beni hayal kırıklığına uğrattı bu klavyenin sesi ve görünüşü çok hoşuma gitti. Sizce alınır mı? Ya da başka önerebileceğiniz klavye var mı? Bütçem 2000-2300 civarı.
Gamepower, gamenote ve rampage gibi markalar hariç herhangi bir şey alabilirsiniz :D

Hayir lutfen yapma. O paraya cok guzel bir custom klavye dizersin.

Lutfen bu konuyu oku

Asus rog strix scope.

https://www.amazon.com.tr/AJAZZ-Hotswap-Mekanik-Klavyesi-Kahverengi/dp/B0BZSVNPRM/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=3MM2243WVRVUR&keywords=Akko%2Bfull&qid=1704150744&s=electronics&sprefix=akko%2Bfull%2Celectronics%2C255&sr=1-1&th=1&tag=technopattr-21

Bu alinir hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı