VGN Gamepower RK86 alınır mı?

EGZZY

Femtopat
Daha fazla  

VGN GAMEPOWER RK86 Kablosuz Mekanik Klavye, Gaming Klavye Conta Montajlı, 3 Mod (2.4Ghz/Bluetooth/Type C) Apex Pro TKL RGB 75% Oyuncu Klavyesi, TFT Renkli Ekran, Topuz, Hot Swappable Doğrusal Anahtar

Ürün bu fiyatı 1599TL idi ben aldığımda. Ürün güvenilir mi?
VGN Gamepower markası adı altında satılan Attackshark x3 mouse modelini aldım. Markaya karşı güvenim arttı. Sizce iyi bir klavye mi?
Wireless istiyordum. %75 olması ve RGB olması beni çok cezbetti. Diğer ürünleri kontrol ettiğimde ya %60 oluyorlar yada rgb siz oluyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Duymadığım bir marka. 1 yorumu var, o yorumda da klavyenin tuşu algılamadığı ve çift bastığı söyleniyor. Yani alınmaz. Tam bütçenizi belirtirseniz öneri alabilirsiniz.

Klavyeden memnun musunuz Amazon'dan mi aldiniz bir de bende almayi dusunuyorum da? Cift tiklama sorunu varmis diye okudum yorumlarda sizde oldu mu almak istiyorum ne yapsam?
klavyeden çok memnunum. Bende sadece S ve H tuşunda çift tıklama oluyor. Yedek switch ile değiştireceğim düzelirse haber veririm. Onun dışında çok güzel. Başka forumlarda incelemesini yaptım.

Ayrıca bu sorunu satıcıya dile getirdiğimde çok ilgilendiler. Hala düzelmediği için kanıt video ile geri ödeme yaptılar. Klavyenin bende kalabileceğini söylediler.

klavyeden çok memnunum. Bende sadece S ve H tuşunda çift tıklama oluyor. Yedek switch ile değiştireceğim düzelirse haber veririm. Onun dışında çok güzel. Başka forumlarda incelemesini yaptım.

Ayrıca bu sorunu satıcıya dile getirdiğimde çok ilgilendiler. Hala düzelmediği için kanıt video ile geri ödeme yaptılar. Klavyenin bende kalabileceğini söylediler.
Hangi platformda aldiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı